Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:701989
 
Evaluation:
Published: 08.02.2018.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Used
Extract

Starptautiskā ekonomika nodarbojas ar ekonomikas un finanšu starptautisko atkarību starp valstīm. Tā analizē produktu, pakalpojumu, maksājumu un naudas līdzekļu plūsmu starp dažādām valstīm un pasauli, politikas regulējumus, kas ietekmē šo plūsmu un ietekmi uz nacionālo labklājību. Šo ekonomikas un finanšu atkarību ietekmē politiskās, sociālās, kulturālās un militārās attiecības starp valstīm.
Pārsvarā starptautiskā ekonomika nodarbojas ar starptautiskās tirdzniecības teoriju, starptautisko tirdzniecības politiku, balansu starp maksājumiem un ārzemju maiņas tirgiem un atvērto ekonomiku. Starptautiskā tirdzniecības teorija analizē pamatus un ieguvumus no tirdzniecības. Starptautiskā tirdzniecības politika izskata iemeslus un efektu tirdzniecības ierobežojumiem. Maksājumu balanss mēra valsts kopējo čeku un kopējo maksājumu pret pārējo pasauli, kamēr ārzemju apmaiņas tirgus ir institucionālais ietvars apmaiņai ar vienas valsts valūtu pret citas valsts valūtu. Visbeidzot, atvērtā ekonomika nodarbojas ar mehānismu, kas koriģē maksājuma balansa līdzsvaru (deficītu un pārpalikumu). Vēl svarīgāk ir analizēt attiecības starp iekšējo un ārējo ekonomikas sektoru valstī, un kā tie ir savstarpēji nesaistīti vai saistīti ar pārējo pasaules ekonomiku saskaņā ar dažādo starptautisko monetāro sistēmu.
Starptautiskā tirdzniecības teorija un politika ir mikroekonomikas aspekts starptautiskajā ekonomikā, jo tā strādā ar individuālu valsti kā vienu vienību un ar vienu individuālu patēriņa preci. Un no otras puses, kopš maksājumu darījumu balanss ar kopējiem čekiem un maksājumiem, tāpat kā koriģēšana un citas ekonomikas politikas, kas ietekmē nacionālā ienākuma līmeni un vidējo cenu līmeni valstī, reprezentē makroekonomiskos aspektus no starptautiskās ekonomikas. Šie bieži tiek saistīti arī ar atvērto tirdzniecību un starptautiskajām finansēm.

Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −5,48 €
Work pack Nr. 1364589
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register