Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
3,49
You save:
0,66 (19%)
Discounted price*:
2,83
Purchase
Add to Wish List
ID number:305037
Author:
Evaluation:
Published: 02.04.2007.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Firma tika dibināta 1992.gada 17.jūnijā. Tās galvenā mītne un tirdzniecības vieta atrodas Rīgā, Matrožu ielā 1a. BTC ”Ķīpsala” ir lielākais šāda veida tirdzniecības centrs Latvijā, ar kopējo teritoriju 33000m². Šobrīd uzņēmumā strādā ap 150 darbinieku.
BTC ”Ķīpsala” nodrošina klientiem arī pasūtīt preces pēc katalogiem, tas attiecas uz precēm kas netiek pieprasītas ikdienā, luksusa preces, kā arī individuāla pasūtījuma preces.
Klientu ērtībai tirdzniecības centrs ir sadalīts vairākās nodaļās: iekšējās apdares materiāli, ietverot arī krāsu nodaļu, būvlietu nodaļa, santehnikas nodaļa un elektropreču nodaļa. Pārējais tirdzniecības centrs ir sadalīts dažādās sekcijās, kur tirgo kokmateriālus, siltumizolācijas materiālus, ārējās apdares materiālus, sausos celtniecības maisījumus.
Klientu kvalitatīvākai apkalpošanai visi pārdevēji-konsultanti ir izgājuši apmācību par piedāvāto produkciju, lai tie varētu klientiem sniegt nepieciešamo informāciju par produktu. Firma piedāvā arī profesionālas konsultācijas ne tikai par celtniecības materiāliem, bet arī dažādos celtniecības jautājumos.
Neskatoties uz lielo konkurenci būvmateriālu tirgū, firma ir viena no lielākajām šajā nozarē. Uzņēmumam augot, 2000.gadā tika atvērts jauns būvmateriālu centrs “Mežciems”, bet 2004.gada vasarā tika atvērts firmas flīžu salons “Cotto”.
Nākotnē firma plāno turpināt iesākto izaugsmes ceļu, attīstīties un piedāvāt Latvijas patērētājam tikai augstas kvalitātes produkciju. Kā arī firma plāno atvērt jaunus būvmateriālu centrus citās Latvijas pilsētās. Pašlaik jauns būvmateriālu centrs tiek plānots Liepājā. …

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register