1.1.Uzņēmuma galvenie mērķi:
1.1.1.Iegūt stabilu vietu masīvkoka mēbeļu tirgū, nodrošinot augstāko produkcijas kvalitāti un piedāvāt to par klientiem pieejamu cenu, kā arī nodrošināt klientiem maksimālu komfortu, sākot no izstrādājuma pasūtīšanas, beidzot ar izgatavotās produkcijas piegādāšanu.
1.1.2.Sākotnēji nodrošināt darbavietas 6 strādājošajiem.
1.1.3.Gūt peļņu no uzņēmējdarbības.
1.2.Kokrūpniecības nozares raksturojums.
Meža nozare ir viena no vissvarīgākajām nozarēm Latvijas ekonomikā, tās devums IKP sasniedz 7,5%. Ar koksnes pārstrādi saistītajos uzņēmumos nodarbināti vismaz 47 000 cilvēku, kas nodrošina apmēram 5% no kopējās nodarbinātības Latvijā. Kopējais nozarē nodarbināto uzņēmumu skaits sasniedz 1600. Latvijā kokrūpniecība ir eksporta līderis un vienīgā nozare, kurai ir pozitīva eksporta/ importa bilance. 2004. gadā kokrūpniecības produkcijas eksports sasniedza 750 miljonus Ls, veidojot 30.5% no Latvijas kopējās eksporta vērtības. Kokrūpniecības nozare ir būtisks darba devējs visos valsts reģionos, īpaši lauku rajonos.
Piecpadsmit vecajās ES dalībvalstīs kokmateriāli un kokrūpniecības ražojumi veido gandrīz 2% no rūpniecībā radītās pievienotās vērtības. Austrijā, Portugālē, Somijā, Zviedrijā un Latvijā kokrūpniecība ir viena no trim svarīgākajām tautsaimniecības nozarēm. Latvijā kokrūpniecības devums veido pat vairāk nekā 17% no rūpnieciskajā ražošanā iegūtās pievienotās vērtības.
Kokrūpniecība ietver virkni apakšnozaru: sākot no zāģmateriālu ražošanas, ēvelētu un zem spiediena apstrādātu sagatavju ražošanas, līdz koksnes plātņu, paneļu, galdniecības izstrādājumu, koka taras un mēbeļu ražošanai.…