Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
  • Eiropas Savienības sankcijas pret Krievijas Federāciju: lēmuma analīze organizatoriskā lēmumu pieņemšanas modeļa ietvaros

     

    Essays6 Politics

5,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:561594
 
Author:
Evaluation:
Published: 28.12.2023.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 3 units
References: Used
Extract

Eiropas Savienības (turpmāk tekstā - ES) sankciju pret Krievijas Federāciju pirmsākumi saistāmi ar pretlikumīgo Krimas okupāciju 2014. gadā, tomēr kritiskākais punkts sankciju jomā starp ES un Krievijas Federāciju, novērojams 2022. gada ietvaros. Līdz ar atkāroto Krievijas īstenoto iebrukumu Ukrainā, apdraudot un neievērojot tās suverenitāti un teritoriālo integritāti, pret Krievijas Federāciju sankciju vērstais loks ir ievērojami paplašinājies. ES, tostarp arī atsevišķi valstu aktori, piemēram, Francijas prezidents, Emanuels Makrons ir pielietojuši diplomātiskās sarunas kā rīku, lai panāktu Krievijas karaspēka atvilkšanu no Ukrainas valsts teritorijām, tomēr šīs sarunas nav rezultējušās ar panākumiem un vēl joprojām, kopš 2022. gada 24. februāra, Krievijas karaspēks turpina uzbrukt Ukrainas iedzīvotājiem, iznīcinot visa veida infrastruktūru, kā arī veicot liela mēroga cilvēktiesību pārkāpumus un cilvēku nogalināšanu.
Diplomātisko sarunu ceļā ES nav izdevies pārtraukt Krievijas Federācijas īstenoto agresiju, tādēļ kā ietekmēšanas rīks tiek pielietotas starptautiskās sankcijas, kas tiek pozicionētas ar mērķi, lai vājinātu Krievijas ekonomisko bāzi, atņemot tai piekļuvi kritiskajām tehnoloģijām un tirgiem, kas Krievijai nodrošina finansiālo atbalstu kara realizēšanai. Tostarp ES sankcijas tika ieviestas arī attiecībā pret Baltkrieviju un Irānu, kas ir sniegusi atbalstu Krievijas rīcībai. …

Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,48 €
Work pack Nr. 1401143
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register