Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
2,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:954804
Author:
Evaluation:
Published: 04.02.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 2 units
References: Not used
Extract

Pirms 155 gadiem kādā parastā nīderlandiešu ģimenē piedzima Vinsents van Gogs, viens no dīvainākajiem māksliniekiem. Vinsents van Gogs (1853.gada 30.marts - 1890.gada 29.jūlijs) ar mākslu nodarbojās pavisam īsu laiku, no 1880.gada līdz savai nāvei 1890.gadā. Taču šo desmit gadu laikā viņš radīja vairāk nekā 2000 darbu, un lielākā daļa viņa slavenāko darbu tapa tieši pēdējo divu dzīves gadu laikā, kad pēc strīda ar mākslinieku Polu Gogēnu Vinsents van Gogs bija nogriezis sev daļu auss un uzdāvinājis to kādai bordeļa sievietei. Savas īsās dzīves un mākslinieka karjeras laikā van Gogam izdevās pārdot tikai vienu savu mākslas darbu. Tomēr šī dīvainā mākslinieki darbi būtiski ietekmējuši visu XX gs. mākslu, tajā skaitā ekspresionismu un fovismu.
Skatoties filmu par Vinsentu un Teo nācās secināt, ka viņu abu dzīves bija saistītas, jo tad, ka nomira Vinsents, Teo arī sajuka prātā un neilgi pēc tam nomira. Savā ziņā viņi bija kā viens vesels, jo viens bez otra praktiski dzīvot nevarēja. Lai cik atšķirīgi viņi dzīvē nebūtu, tomēr viņus kaut kāda nepārvarama saikne vienoja. Šajā filmā liels uzvars tiek likts uz simboliem, jo šo cilvēku galvenā dzīves atlsēga meklējama caur tiem. Turpinājumā veikšu analīzi par šo filmu, kas balstīta uz dažādu tēlu un faktu sakarībām.
Balta krāsa simbolizēja mieru. Pie balstās krāsas varēja rast harmoniju un tā veidoja labu auru. Gan dzīvē, gan mākslā balta krāsa izstaroja pozitīvas emocijas. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −4,48 €
Work pack Nr. 1122623
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register