Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:777452
Author:
Evaluation:
Published: 08.02.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 5 units
References: Used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  IEVADS    3
  KONFLIKTSITUĀCIJAS ANALĪZE    4
  LITERATŪRA    7
Extract

Cilvēku attiecības, kas bieži ir pretrunīgas, pat paradoksālas, pastāv gan savstarpējā papildinājumā, gan arī konfliktā: vienkāršība un sarežģītība, vientulība un sabiedriskums, humors un nopietnība, zināmais un nezināmais, pagātne, tagadne un nākotne, kārtība un haoss [1].
Zemāk izanalizētā konfliktsituācija ir svarīga ar to, ka viņa iespaido darba attiecības, atmosfēru manā darba kolektīvā un darba kvalitāti.
Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka šajā problēmā tiek iesaistītas tīri personiskās nesaskaņas. Tiks izanalizēti taisnīguma, pienākumu un atbildības jautājumi dotajā situācijā.
Konfliktsituācija ir radusies manā darba vietā starp padoto un vidējā līmeņa vadītāju. Mūsu darbs ir saistīts ar datiem un informāciju, kas strauji mainās. Darbiniekiem jāstrāda ar ļoti lielu uzmanību un precizitāti, jo nepareizi un neprecīzi izdarīts darbs var radīt klientu neapmierinātību un pamatu sūdzībām ar ļoti negatīvām sekām. Viss augstākminētais ir svarīgs ne tikai manā darbā, to visu var attiecināt uz jebkuru citu darbu, jo kāda izpildītais vai slikti veiktais pienākums var nelabvēlīgi ietekmēt vai pat graut cita darbu [4].
Viena no mūsu darbiniecēm, kas ir viena no pusēm šajā konfliktā, ir ļoti inteliģenta, mierīga un līdzsvarota sieviete. Bet diemžēl darbā viņa pieļauj ļoti daudz kļūdu, dara savu darbu pavirši un katru reizi viņa uzskata par vainīgo jebkuru citu darbinieku, tikai ne sevi. Tas ir ļoti nepatīkami, jo katrs no mums ir atbildīgs par padarīto darbu, kas veido kopīgo rezultātu. Atbildība ir pienākuma iekšējā apjēgšana, paredzot savas rīcības iespējamās sekas un uzņemoties par tām atbildību. Atbildība prasa, lai aiz kopējās atbildības nezustu individuālā, lai nerastos iespēja slēpt savu bezatbildību cilvēku masā [4]. Arī tad, kad viņai kāds no kolēģiem palīdz, viņa skaļi paziņo ka citiem ir darba mazāk nekā viņai un tāpēc viņi ņem darbu no viņas. Es arī kādreiz uzrāvos uz šādu piezīmi un kopš tā laika savu palīdzību viņai vairs nepiedāvāju. Viņai pat neienāk prātā, ka citi strādā varbūt labāk un kvalitatīvāk par viņu.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −5,98 €
Work pack Nr. 1175005
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register