Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
  • Recenzija par J.Dombura, I.Voikas grāmatu "Kurš nozaga trīs miljonus?" un U.Dreiblata grāmatu "Trīs miljoni, kas satricināja Latviju"

     

    Essays3 Literature, Politics

Great deal: today with a discount!

Regular price:
3,49
You save:
0,66 (19%)
Discounted price*:
2,83
Purchase
Add to Wish List
ID number:851596
Author:
Evaluation:
Published: 01.03.2010.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

*Par Dombura un Voikas grāmatu. Arī šīs grāmatas noformējumā parādās atklātas ilustrācijas ar izteiktu zemtekstu. Jāsaka gan, ka šīs grāmatas noformējums tik ļoti nepiesaistīja, taču satura rādītājs gan. Ja Dreiblats grāmatā apslēpto zemtekstu izteica ar vāka ilustrācijas palīdzību, tad Domburs un Voika to izdarīja ar satura rādītāja palīdzību. Tieši tas, ka tas ir noformēts kā vēlēšanu biļeteni, liek noprast, ka šajā grāmatā lielā mērā būs runa un būs iesaistīti arī politiķi. Runājot par saturu, jāsaka, ka tajā iezīmējas arī krasas atšķirības abām grāmatām. Ja Dreiblata grāmatā saturā parādījās tikai tā īsti sešas daļas un atsevišķi hronoloģija, pieminētās personas, ievads un nobeigums (piedevām, tas, ka saturs ievietots grāmatas beigās, radīja grūtības izsekot grāmatas struktūrai), tad jāuzteic Dombura un Voikas grāmata, jo, lai arī šeit saturs sastāv no veselām 39.nodaļām, tas sniedz daudz vairāk informācijas par grāmatas saturu un pat lietā iesaistītajām personām.
Kopumā izvērtējot Dombura un Voikas grāmatu, likās, ka tajā parādās arī daudz liekas informācijas, piemēram, manuprāt, vairākas nodaļas par Lihtenšteinu (kas un kā) nebija īsti nepieciešamas, kaut gan tajā pašā laikā var apgalvot, ka jo labāka fona informācija, jo labāka izpratne par notiekošo.
Interesanti un piesaistoši bija lasīt tā laika rakstu autoru atmiņas, stāstījumu. Tas atsvaidzināja grāmatu un piešķīra rakstītajam materiālam lielāku ticamības momentu. Vismaz nebija jālasa tikai vienas personas stāstījums. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,71 €
Work pack Nr. 1114629
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Recenzija par J.Dombura, I.Voikas grāmatu "Kurš nozaga trīs miljonus?" un U.Dreiblata grāmatu "Trīs miljoni, kas satricināja Latviju"”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/851596

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register