Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
3,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:866539
Author:
Evaluation:
Published: 08.10.2007.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Sabiedrisko attiecību vieta un loma Latvijas biznesā un valsts institūcijās

Sabiedrisko attiecību speciālists Latvijā ir vēl salīdzinoši jauna profesija. Saskaņā ar profesijas standartu, sabiedrisko attiecību speciālists: novēro savas organizācijas/uzņēmuma darbības ārējās vides un iekšējā stāvokļa attīstību. Informē, komunicē un pārliecina. Veicina saprašanos, rada un saglabā uzticēšanos. Brīdina par iespējamiem konfliktiem. Sekmē dažādu publiku atbalstu organizācijas darbībai. Veicina darbinieku lojalitāti organizācijai.
Mūsdienās daudzi uzņēmumi vēl nesaprot sabiedrisko attiecību nozīmīgumu uzņēmumā. Vairums uzņēmēju domā, ka sabiedrisko attiecību speciālistam ir jābūt kā burvju māksliniekam, kuru var izsaukt krīzes situācijā, viņš pavicinās burvju nūjiņu un visas problēmas tiks atrisinātas. Diemžēl tā tas nenotiek… Un tad uzņēmējs jūtas vīlies un uzskata, ka no sabiedrisko attiecību speciālista jau nav nekādas jēgas, un kāpēc gan lai tādu algotu ikdienai.
Ir arī daļa uzņēmēju, kas uzskata, ka ja jau par viņiem neko sliktu nerunā, tad viņiem nav vajadzīgs sabiedrisko attiecību speciālists. Bet tad man ir atkal pretjautājums – vai par jums runā tikai labu, vai nerunā vispār, jo nav ne jausmas, ka tāds uzņēmums vispār eksistē? Ja neviens nezina ar ko nodarbojas jūsu uzņēmums, tad tieši jūs esat tie, kuriem šis speciālists ir visvairāk nepieciešams, jo tas nozīmē, ka uzņēmumam nav izstrādāts labs uzņēmuma korporatīvais tēls, nav iedibināta saikne ar medijiem un varbūt nav tik daudz klientu, kuri varētu būt, ja viņiem būtu ziņas par jūsu darbību. Šīs un daudzas citas lietas var būt uzņēmuma bankrota cēlonis, ja nav sabiedrisko attiecību speciālista. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −5,48 €
Work pack Nr. 1140513
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register