Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
2,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:716542
 
Evaluation:
Published: 15.11.2016.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 2 units
References: Not used
Extract

Ko var darīt skolotājs?
“K. Rodžera skolotājs ir atbalstošs, viņš ciena un respektē skolēnu, izmanto "nedirektīvas metodes". Pašdisciplīna sākas no mazotnes un aug, attīstās kopā ar indivīdu. Brīvs skolēns ir skolēns, kas kļūdās, bet pats par to atbild. Pašdisciplīna veidojas, balstoties uz daudzveidīgo personīgo pieredzi. Tādējādi nav viena ceļa, kā panākt, lai skolēns kļūtu pašdisciplinēts. Taču, lai pašdisciplīna attīstītos, svarīga ir vide, kas nodrošina iespēju mācīties, izmantojot paša pieredzi, arī kļūdas un refleksiju par šo pieredzi. Skolotājs rada labvēlīgu atmosfēru, atbalsta, bet galvenais procesa dalībnieks vienmēr ir bērns ”.
Ja izglītības sistēma reaģēs uz dažādību un nodrošinās ikkatra iedzīvotāja sekmīgu iekļaušanu izglītības sistēmā, tad radīsies iespēja vienlīdzīgai izglītības iegūšanas iespējai visiem.
Veicinot sabiedrības izpratni par dažādu iekļaujamo personu ierobežojumiem un vajadzībām, augs sadarbības līmenis sabiedrībā.
Uzdosim jautājumu katrs sev – vai esam gatavi reālām pārmaiņām izglītības vidē? Vai vēlamies, lai mūsu bērns mācās skolā ar īpašajiem bērniem?
Katram šie jautājumi liek aizdomāties un ne visi spēs godīgi atbildēt, jo katram mums ir savi uzskati, kā ikvienā citā jautājumā un katras pārmaiņas sabiedrībā ir lēnas.
Gribētos, lai nākotnē visa sabiedrība varētu pieņemt dažādību un ne tikai tautībā un rasēs, bet arī fiziskajos trūkumos, uzvedības un mācību traucējumos. Pieņemt un veicināt sadarbību, lai veidotos efektīva iekļaujošā izglītības vide ik katram bērnam.

Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −-1,30 €
Work pack Nr. 1357342
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register