Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:448693
 
Evaluation:
Published: 21.02.2005.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Ievads    3
  Uzņēmuma apraksts    4
  Darba tiesības    6
  Darba aizsardzība    10
  Riska novērtēšana    10
  Ugunsdrošības pasākumu instrukcija SIA „AHA”    12
  Ugunsdrošības pasākumu instrukcija SIA „AHA”    20
Extract

Uzņēmuma apraksts

SIA „AHA” reģistrēta Uzņēmuma reģistrā 1991. gada 10. decembrī. Uzņēmumu dibināja viena fiziska persona, kura sabiedrībā ir ieguldījusi Ls 2000. Sabiedrība tika dibināta kā jauns uzņēmums, bet tā darbinieki ir iepriekš darbojušies dažādos uzņēmumos.
SIA „AHA” galvenais darbības virziens ir mēbeļu tirdzniecība. Mēbeles tiek iepirktas, ne tikai Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Polijā, bet arī Itālijā un Vācijā. Mēbeles no Vācijas un Itālijas tiek iepirktas tikai pēc vienošanās noslēgšanas ar pircēju.
SIA „AHA” atrodas Liepājas centrā. Šī vieta ir labi pieejama pircējiem, veikala sētā var novietot automašīnas, kas ir parocīgi veikala klientiem.
Uzņēmuma telpas tiek īrētas. Telpas ir izvietotas divos stāvos. Šajās telpās atrodas veikals un administrācijas telpas, kā arī noliktava, produkciju un dažādu palīgmateriālu uzglabāšanai.
Veikala telpās ir novietoti mēbeļu paraugi, pēc kuriem pircējs var pasūtīt sev vēlamo preci. Mēbeļu klāsts ir ļoti plašs. Tās ir gultas, dīvāni, krēsli, istabas iekārtas, virtuvju iekārtas, biroja mēbeles, kā arī mēbeļu aksesuāri.
Veikalā pārdevēji – konsultanti sniedz informāciju un konsultācijas par veikalā esošajām mēbelēm un pakalpojumiem, ko piedāvā klientiem.
Uzņēmums saviem pastāvīgiem klientiem un pircējiem, kuri iegādājas preces un norēķinās skaidrā naudā par lielām naudas summām, piedāvā iegādātās preces ar atlaidēm.
Mēbeles veikalā ir iespējams iegādāties bezprocentu kredītā, vai arī izmantot līzinga pakalpojumus. Veikalā ir uzstādīts karšu nolasītājs, lai pircēji varētu norēķināties ar kredītkaršu palīdzību.
SIA „AHA” ir iekarojis savu vietu tirgū ar savu klientu uzticību. Savā mārketinga stratēģijā SIA „AHA” galvenokārt orientējas uz patērētājiem, kuru ienākumi ir vidēji. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt jau esošo klientu vajadzības atbilstoši viņu vēlmēm un piesaistīt jaunus pircējus.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −5,98 €
Work pack Nr. 1117379
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register