Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
3,49
You save:
0,56 (16%)
Discounted price*:
2,93
Purchase
Add to Wish List
ID number:843177
Author:
Evaluation:
Published: 04.10.2021.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: n/a
References: Not used
Time period viewed: 2018.g. - 2021.g.
Extract

Komanda
Personāls:
Lai būtu iespēja organizēt bērniem svētkus, uzņēmumā noteikti jābūt nodarbinātai viesmīlei – pasākuma vadītājai. Minimālās prasības ir pabeigtie viesmīlības kursi. Kā arī tai ir jābūt darba pieredzei, piemēram, pasākumi bērnu dārzos, dzimšanas dienas organizēšana utt.
Viesmīļa galvenais pienākums ir laipna klientu apkalpošana, pasūtījumu pieņemšana, pasūtījumu izpilde, darba vietas uzturēšana kārtībā un tīrībā. Viesmīlei vajag aizpildīt kases grāmatu un veikt preču uzskaiti. Tas nozīme, ka viesmīlei ir jāprot darboties ar kases aparātu. Viesmīles pienākums arī ir galda klāšana un kokteiļu gatavošana. Kā pasākuma vadītājas pienākums ir organizēt un jautri novadīt bērnu svētkus.
Šefpavāram-konditoram jābūt pavāra konditora izglītībai un darba pieredzei. Šefpavāra-konditora pienākums ir sastādīt ēdienkarti, kā arī tehnoloģiskas un kalkulācijas kartes. Šefpavārs uzņēmumā pasūtīs produktus un saņems tos. Galvenais pienākums ir konditorejas izstrādājumu gatavošana – tortes, kūkas, cepumus. Ļoti svarīgi ir, lai konditors ievērotu sanitārus noteikumus. Papildus pienākums ir sekot veiksmīgai pavāra darba izpildei.
Pavāram jābūt pavāra-konditora izglītībai un darba pieredzei. Pavāra pienākums ir ēdienu gatavošana. Galvenais, lai savu darbu pavārs vienmēr izpildītu laikā, lai klienti būtu apmierināti. Vajag lai pavārs ievērotu sanitārus noteikumus un sakārto darba vietu, kad pabeidz darbu. Kā arī pavāram ir jāpaziņo šefpavāram par produktiem, kurus vajadzēs pasūtīt drīzumā.
Grāmatvedei jābūt augstākai izglītībai grāmatvedībā. Grāmatvedes pienākums ir veikt finanšu uzskaiti, inventarizāciju, aprēķināt un savlaicīgi izsniegt darbiniekiem darba algas. T.i., veikt vienkāršo grāmatvedību uzņēmumā. Kā arī pienākumu skaitā ietilpst nepieciešamu dokumentu nodošana valsts ieņēmumu dienestam.
Fotogrāfam noteikti jābūt darba pieredzei. Fotogrāfa pienākums būs kvalitatīvu fotogrāfiju izveidošana. Viņa mērķis ir nofotografēt spilgtākus un svarīgākus svētku momentus.
Apkopējas uzdevums būs saglabāt telpu tīru un izmazgātu.

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register