Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
  • Biznesa ideja un iesniedzamie dokumenti uzņēmuma reģistrēšanai Uzņēmumu Reģistrā

     

    Research Papers17 Business

4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:868136
Evaluation:
Published: 28.03.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Ideja ir apgādāt cilvēkus ar svaigiem ziediem un istabas augiem. Es vēlos savā dzīvē kaut ko mainīt, un šī ideja man deva iemeslu izmantot manu slēpto talantu floristikā. Veidoti tiks ziedu pušķi, kā arī tirgoti ziedi atsevišķi. Paplašināsim tirdzniecību un tirgosim ar keramikas un stikla traukiem, jo cilvēki pirks ne tikai ziedus, bet nopirks arī traukus.
Ziedi mani ieinteresēja ar to, ka tie cilvēkam vienmēr liek justies labāk. Ieelpojot viņu aromātu uzreiz liekas ka ir saulains un silts laiks, kaut aiz loga ir drēgns. Ziedu nekad cilvēkam nevar trūkt. Tos dāvina dzimšanas dienās, vārdadienās, sieviešu dienā, izlaidumos, skolās 1. septembrī, u.c. Varētu piedāvāt arī telpu dekorēšanu, floristikas apsveikuma kartīšu izgatavošanu.
Katrai idejai ir savs risks, tāpat arī manai idejai ir arī riski (vai spēs realizēt produkciju, ziedi var zaudēt kvalitāti).
Mērķis ir īstenot efektīvu uzņēmējdarbību, nodrošināt stabilu vietu ziedu tirgū, kā arī nodrošināt savu materiālo, sociālo un kultūras vajadzību apmierināšanu.


1.Tirgus

Cilvēki pirks manu preci, jo vairums dod priekšroku Latvijā audzētiem ziediem. Ziedi ir svaigi, veseli, smaržīgi, krāšņi un ilgi saglabājas svaigi. Manu preci pirks dažāda vecuma un dažāda ienākuma līmeņa pircēji. Būs nopērkami gan dārgi, prestiži, gan samērā vienkārši un lētāki. Mani konkurenti ir citi tirgotāji ar tādu pašu produkcijas klāstu kā man, kuram lielāks sortiments, kuram mazāks, protams viņi jau ir pazīstami iedzīvotājiem.


3. Izmaksas un peļņa.

Izmaksas radīsies idejas uzsākšanai jau pie uzņēmuma reģistrēšanas UR. Nākamās izmaksas izveidosies pie telpu piemērošanas ziedu vajadzībām, inventāra iegādei. Tāpat es pieņemšu darbā darbiniekus, kuriem būs jāmaksā algas, un man par viņiem jāmaksā nodokļi . Izmaksas radīsies iegādājoties preces tas ir ziedus, keramikas un stikla traukus u.c.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −7,48 €
Work pack Nr. 1134163
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register