Secinājumi
Darbā izvirzītā hipotēze, kura tika norādīta ievadā- sociālā portāla Instagram lietotāju attieksme pret apģērbu reklāmām ir negatīvs, tās traucē pilnvērtīgu portāla lietošanu. Apģērbu reklāmās vajadzētu izmantot fotogrāfijas, kurās apģērbs ir uz cilvēka, nevis nolikts viens pats.
Darba hipotēze daļēji apstiprinās. Pēc anketas veikšanas un atbilžu apkopošanas ir skaidrs, ka sociālā portāla Instagram lietotāju attieksme pret apģērbu reklāmām, kuras ievietotas minētajā portālā, ir pozitīva nevis negatīva, kas tika izvirzīts hipotēzē, tātad hipotēzes pirmā daļa neapstiprinās. Kā arī, pēc tās pašas minētās anketas rezultātu apkopošanas, otrā hipotēzes daļa apstiprinājās- apģērbu reklāmās jāizmanto fotogrāfijas ar cilvēkiem. Lai gan uz visiem jautājumiem netika atbildēts godīgi, svarīgākās un galvenās iezīmes tika apstiprinātas.
No literatūras analīzes var secināt, ka –
1. Lai sasniegtu mērķi, piemēram, uzlabotu imidžu, pārdotu vēlamo preču skaitu, ir vajadzīga reklāma un tai ir jāveic noteikti uzdevumi.
2. Viens no svarīgākajiem reklāmas pamatprincipiem ir radīt noturīgu interesi par reklamēto.
3. Internetā ir četri iespējamie reklāmas veidi- konteksta reklāma, mediju reklāma, reklāma sociālajos tīklos un mājas lapas optimizācija (SEO).
4. Ja ātri vajag sasniegt konkrētu mērķauditoriju, vislabākā izvēle, kur ievietot reklāmu, ir sociālie tīkli.
5. Sociālais portāls Instagram ir populārs tieši jauniešu vidū.
6. Attieksmi veido divas lietas- zināšanas, pārdzīvojumi.
7. Pārdzīvojumi veido lielāko daļu mūsu attieksmes.
8. Attieksme izpilda četras funkcijas- praktisko, viedokļu paušanu, pašaizsardzību, attieksmes funkciju.
…