Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:356701
Evaluation:
Published: 04.10.2016.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 7 units
References: Used
Time period viewed: 2007.g. - 2009.g.
Extract

Lai arī jaunie interneta veikali neradīs tulītējus draudus jau esošajiem veikaliem, tomēr tie, paplašinot savu darbību, piedāvājot izdevīgus piedāvājumus un aktīvi reklamējoties, jau pēc neilga laika var radīt nopietnu konkurenci nozares nosacītajiem līderiem.
Kā drauds, ka var radīt jauns interneta veikals (tam obligāti nav jābūt lielam) ir klientu pārvilināšana savā pusē kaut vai tikai vienā no pārdodamo preču grupā. Interneta pasaulē nav tik izteiktas uzticamības konkrētam veikalam, jo nākošais veikals ir tikai pāris datora peles klikšķu attālumā. Cilvēki, kuri iepērkas internetā, parasti izvēlas izdevīgāko piedāvājumu, nevis paliek uzticīgi savam mīļākajam interneta veikalam. Šo draudu vēl vairāk saasināja portāla „salīdzini.lv” parādīšanās.
5. Aizvietotājproduktu draudi
Šis drauds interneta veikalus īpaši neietekmē, jo tā kā parasti tie paši pārdodamo preci neražo, to viegli var nomainīt pret citu. Tomēr viens mīnus interneta veikaliem, kuriem ir liels apgrozījums ir tas, ka tie parasti iepērk preces vairumā, šādā veidā rodas risks līdz jaunākas, uzlabotas preces ienākšanai tirgū, nepārdot vēl veco, tāpēc nākas pazemināt cenu, kas samazina peļņas iespējamību.
Tomēr ja runājam par interneta veikalu kā tādu aizvietošanu ar kādu modernāku pārdošanas kanālu, es draudus tuvākajā nākotnē nesaskatu, jo šobrīd tirdzniecība internetā jau ir viens no jaunākajiem pārdošanas veidiem aiz tirdzniecības tradicionālajā izpratnē t.i. veikalos vai tirdzniecības pasūtot preci no katalogiem vai pa telefonu.

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register