Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:926679
Author:
Evaluation:
Published: 20.03.2007.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: 8 units
References: Used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Ievads    3
  Diktatūras definējums    5
  Politiskās varas attīstība Baltkrievijā    7
  Aptaujas izvedums    8
  Literatūras apskats    13
  Secinājumi    16
  Izmantotā literatūra    17
  Pielikumi    18
Extract

Mūsu zinātniski pētnieciskā darba(turpmāk darba) tēma ir Diktatūra 20.gs. Eiropā, un darba hipotēze, jeb sasniedzamais darba rezultāts, ir: ‘Vai diktatūras laikā pielietotie līdzekļi attaisnoja savu mērķi?’
Mēs to analizēsim, pētot kādi bija diktatūras galvenie mērķi, kādi bija līdzekļi, un apskatīsim vai šie līdzekļi tik tiešām spēja piepildīt mērķi. Analīzi veiksim izmantojot dažādus papildus līdzekļus un lietosim arhivētus informācijas avotus.
Mūsuprāt šī tēma var būt aktuāla cilvēkiem, kuri vairāk vai mazāk ir saistīti ar politiku, jo pēdējā laikā masu saziņas līdzekļos ir dzirdama informācija, kā dažās pasaules valstīs pastāvošā diktatūra bremzē starpvalstu attiecības. Protams, ka ne vienmēr diktatūra tikai kavē attīstību, tai ir arī savas priekšrocības, kuras mēs darba laikā izpētīsim. Pasaulē pastāv arī sava veida slēptās diktatūras, kurās pie varas esošie cilvēki mēģina noslēpt valstī esošo politisko stāvokli, tā melodami savai tautai un pasaulei.
Tāpat ir dzirdētas runas par to, vai diktatori tiecoties pēc šādas varas nav psihiski saslimuši, vai arī atrašanās pie tik lielas varas izraisa kādās veselības problēmas. Vai arī par diktatoriem var kļūt tikai sabiedrības dīvaiņi, kas nespēj sevi pierādīt savādāk. Ļoti daudzi diktatori izpaudās ar savu nežēlastību.
Mums ir daudz jautājumu, un turpmākajā darba gaitā mēs centīsimies izanalizēt un rast atbildes uz šiem jautājumiem, izmantojot internetā pieejamos materiālus, vēstures grāmatas, rakstnieku sarakstītās grāmatas, presi, iespējams arī intervēsim kādu cilvēku ar dzīves pieredzi, kā arī veiksim aptauju uzzinot kāda ir attieksme pret tādu režīmu mūsdienās, vai cilvēki zina pasaules vēsturi un kādreiz pastāvošo sistēmu. Noskaidrosim vai cilvēki paši izprot, ko nozīmē dzīvot valsti, kurā pastāvoša sistēma ir vērsta uz diktatūrismu.
Mūsu darba mērķis ir izzināt diktatūras rašanās iemeslus, tā pastāvēšanas gaitu un beigās. Izanalizēt bijušas pasaules diktatūras un salīdzināt tās ar pašreiz pasaulē pastāvošo politisko situāciju un izpētīt vai nerodas jaunas diktatūras.
Mēs vēlamies izsecināt, kāda bija diktatoru attieksme pret vadīto tautu (naidīga vai varbūt draudzīga).…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register