Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
2,49
You save:
0,30 (12%)
Discounted price*:
2,19
Purchase
Add to Wish List
ID number:319328
Evaluation:
Published: 30.09.2014.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: 6 units
References: Used
Extract

Citu līdzīga mērķa interneta vietņu vidū Dzīvnieku policija izceļas ar to, ka jebkurš cilvēks, kurš vēlas sniegt atbalstu pazudušam, atrastam dzīvniekam, situāciju var novērtēt kartē – cik dzīvesvietas, darba rajonā ir pazuduši vai atrasti dzīvnieki. Portāla tehniskie risinājumi piedāvā ērti izdrukāt sludinājumu, lai to izvietotu suņa, kaķa vai kāda cita mājdzīvnieka pazušanas vai atrašanas rajonā. Portāla veidotāji aicina nebūt vienaldzīgus arī tos cilvēkus, kuri nevar sniegt pagaidu mājas, nevar izdrukāt sludinājumus. Viņi sadaļā „Klaiņo” var ievietot jebkura nomaldījušās dzīvnieka ar mobilā vai viedtālruņa palīdzību veidotu foto un uzrakstīt redzētā gadījuma īsu aprakstu, norādot vietu kartē. Šādi, identificējot nomaldījušos vai ilgi klaiņojošu dzīvnieku, cilvēks jau nav bijis vienaldzīgs, ir iesaistījies un palīdzējis.
Kopumā portālā kopš 2012.gada 30.novembra jau ievietoti 783 sludinājumi. Šobrīd aktīvi ir 245. Par portāla darbības rezultātu liecina sadaļa „Laimīgie” - mājas atgriezušies vai jaunus saimniekus atraduši 95 suņi un kaķi. Tā ir tikai maza daļiņa no veiksmes stāstiem, jo to ierakstīšana portālā ir katra sludinājuma ievietotāja brīva izvēle.
Dzīvnieku policija ļoti atvieglo Rīgas pilsētas dzīvnieku ķērāju dienesta darbu. Ja līdz šim, redzot klaiņojošu dzīvnieku, Rīgas iedzīvotāji zvanīja ķērājiem, lai viņi brauktu un uzreiz vestu uz patversmi, tad tagad cilvēki tiek aicināti vispirms lietot portālu, lai sludinājuma ievietošanas brīdī informācija par dzīvnieku tiktu izziņota visos sociālajos tīklos.
Autors uzskata, ka šobrīd sabiedrībai ir dotas ļoti lielas iespējas sadzirdēt un palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Katra cilvēka mazākā iniciatīva jau būtu liels solis pretīm uz sociālo atbildību. Klaiņojošo dzīvnieku esamība var radīt apdraudējumu sabiedrībai. Klaiņojošie dzīvnieki var būt nepieradināti un agresīvi, kā arī nekontrolējamā vairošanās var radīt slimību paplašināšanos un lielāku dzīvnieku mirstību daudzdzīvokļu namu pagrabos.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −2,83 €
Work pack Nr. 1341118
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register