Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
  • Individuālie preventīvie pasākumi policijas inspektora apkalpojamā teritorijā

     Evaluated!

    Research Papers37 Law

Great deal: today with a discount!

Regular price:
6,49
You save:
1,23 (19%)
Discounted price*:
5,26
Purchase
Add to Wish List
ID number:356765
Evaluation:
Published: 07.11.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 16 units
References: Used
Extract

Preventīvo pasākumu plānošana un realizācija ir ļoti svarīga kārtības inspektora darbā, jo likumdevējam nosakot sodu, līdztekus tiek meklētas alternatīvas audzinošā mērķa sasniegšanai. Autors uzskata, ka šīs alternatīvas veiksmīgākais variants ir likumpārkāpumu novēršanas preventīvie, to skait arī piespiedu pasākumi. Preventīvie pasākumi, ir policijas darbinieku neatņemama ikdienas darba daļa, līdz ar to esot ļoti aktuāls, apjomīgs un interesants temats pētīšanai.
Kārtības policijas dienesta, jeb policijas iecirkņa inspektoru dienesta izveides pamats ir tiešās saskarsmes nepieciešamība ar iedzīvotājiem un sabiedrības pārstāvjiem, kas atrodas kārtības policijas dienesta inspektora apkalpojamā, administratīvajā teritorijā. Laika gaitā pirmajā vietā kārtības policijas dienesta inspektoram izveidojusies tendence vairāk pielietot represīvos pasākumus aizmirstot, manuprāt, svarīgāko – izskaidrošanu un prevencijas veikšanu savā apkalpojamā teritorijā. Individuālā prevencija ietver sevī savlaicīgu to personu noskaidrošanu un ņemšanu uzskaitē, no kurām var gaidīt likumpārkāpumu izdarīšanu.
Kvalifikācijas darba temats – „Individuālo preventīvo pasākumu plānošana un realizācija policijas inspektora apkalpojamā teritorijā.” Šo tematu autors izvēlējās tāpēc, ka šis jautājums ir ļoti aktuāls un izejot mācību praksi Aizkraukles rajona policijas pārvaldē autors saskārās ar šiem jautājumiem. Saskaņā ar 2002. gada 17. decembra “Policijas Iecirkņa inspektoru dienesta instrukcijas” Nr. 1396 3. nodaļas 2. apakšnodaļu Iecirkņa inspektors veic pasākumus arī individuālās profilakses jomā. Minētājā instrukcijā ievērojami lielo daļu aizņem tieši tie noteikumi, kas attiecās uz individuālo profilaksi (prevenciju), tāpēc var secināt, ka individuālai prevencijai ir liela nozīme un autora izvēlēta kvalifikācijas darba tēma ir ļoti aktuāla. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,25 €
Work pack Nr. 1189327
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Individuālie preventīvie pasākumi policijas inspektora apkalpojamā teritorijā”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/356765

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register