Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
1,99
You save:
0,36 (18%)
Discounted price*:
1,63
Purchase
Add to Wish List
ID number:484301
Evaluation:
Published: 09.01.2014.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 6 units
References: Not used
Extract

Sievietes un vīrieši vienlīdz piekrīt apgalvojumam, ka viss ir atrodams internetā – tā uzskata 8 vīrieši un 9 sievietes. Tomēr, sievietēm ir lielāka skepse attiecībā uz to, ka viss ir atrodams internetā – 7 sievietes norādījušas, ka nav atrodams viss, bet tikai 2 vīrieši norādījuši, ka viss nav atrodams.
Interesanti ir arī tas, ka vislielākā apmierinātība ar interneta meklētājiem ir to cilvēku vidū, kas ir ar augstāko izglītību – 13 respondenti ir diezgan apmierināti ar atrasto informāciju, kamēr ar vidējo un vidējo speciālo izglītību apmierināti ir tikai 5. Tika arī noskaidrots, ka gan vīrieši, gan sievietes vakaros internetu izmanto visaktīvāk – No 11 vīriešiem 8 izmanto tieši vakarā, un no 19 sievietēm vakaros internetu izmanto 13 sievietes.

Secinājumi
Kopumā var secināt, ka cilvēku apmierinātība ar atrasto informāciju internetā ir diezgan laba. Gandrīz visi respondenti – 29 no 30. Atzīmēja, ka informāciju vislabprātāk meklē internetā, ,savukārt pie draugiem, paziņām, kā arī uzziņu dienestos informāciju nemeklē. Informācijas meklēšanā diezgan vienlīdzīgi izmanto visas 3 valodas – gan latviešu, gan krievu, gan arī angļu. Kā cita valoda tika minēta vācu valoda. Pārsvarā gadījumu internets tiek izmantots katru dienu. Visvairāk internetu izmanto darba un izklaides vajadzībām. Visvairāk ir apmierinātība ar interneta meklētājiem, un pārsteidzošā kārtā, arī digitāls bibliotēkas un kolekcijas tiek diezgan labi vērtētas, bet, diezgan daudziem arī bija grūti pateikt, jo daudzi arī nemaz neziana, kas īsti ir tiešsaistes datu bāzes vai digitālās bibliotēkas un kolekcijas.

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Informācijas meklēšana internetā un apmierinātība ar to”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/484301

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register