Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
0,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:242198
Author:
Evaluation:
Published: 13.01.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 6 units
References: Not used
Extract

Visas kruīzkompānijas cenšas piesaistīt klientus visdažādākajos veidos – gan piedāvājot dažādas atlaides, tematiskos pasākumus, dažādas atrakcijas uz kuģiem.
Galvenie faktori
Faktori, kas nosaka pieprasījumu pēc kruīziem, ir cena, kruīza ilgums un galamērķis. Kruīzceļojumi piesaista tūristus galvenokārt tā visu ietverošā raksturā dēļ – tiek piedāvāts neierobežots daudzums bieži vien izcila ēdiena, gaisotne uz kuģa, augsts drošības līmenis, ko sniedz nošķirtība no kuģa, ceļošana kopā ar līdzīgu interešu cilvēkiem, iespēja neraizēties par līdz ņemamās bagāžas daudzumu, arī tiem, kas baidās lidot, kruīzu ceļojumi sniedz iespēju doties uz ārzemēm.
Kruīzceļojumus var iedalīt daudzos veidos – romantiskie ceļojumi, ko pārsvarā izmanto jaunlaulātie, dodoties kāzu ceļojumā; geju un lesbiešu kruīzceļojumi; ģimenes; senioru; vientuļnieku, kas nozīmē, ka nebūs ne ģimeņu ar bērniem, ne pāru, šī kruīzceļojuma mērķauditorija ir vientuļi cilvēki, viņiem ir dota iespēja iepazīties ar sev līdzīgiem un atrast draugus; arī kruīzi, kas domāti invalīdiem – kuģim ir ierīkotas plašākas kajītes, lifti. Tiek izdalīti arī upju un kanālu, kā arī okeānu šķērsošanas kruīzi.
Kruīzu kuģu tūrisma produkts
Kruīza kuģu tūrisma produkts ir ļoti plašs. Uz šiem kuģiem ir liels papildu pakalpojumu un izlaižu klāsts – bērnu rotaļu laukumi, paredzēti ģimenēm ar bērniem, mini golfa laukumi, slidotavas, bāri, kazino, frizētavas un masāžas kabineti, dažādi veikali, baseini, piemēram, kruīzkompānija Royal Caribbean ir uzsākusi jaunu pieeju – tradicionālā kuģa peldbaseina klāja vietā izveidojot vietu, kas vairāk līdzinās ūdens atrakciju parkam. Kuģu pievilcīgākā daļa būs H2O jeb ūdens zona, fantastisks interaktīvs ūdens parks, kas pirmais savā nozarē piedāvās sērfošanu jūrā. …

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register