Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
6,99
You save:
0,77 (11%)
Discounted price*:
6,22
Purchase
Add to Wish List
ID number:440589
Author:
Evaluation:
Published: 23.11.2018.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 13 units
References: Used
Time period viewed: 2017.g. - 2018.g.
Extract

12. UZLABOTĀ RISINĀJUMA ĪSTENOŠANA
Organizācijām ir jāpiedāvā un jāuztur klienti, piedāvājot produktus, kas atbilst viņu vajadzībām, kā arī nodrošina lielisku klientu apkalpošanu. Kaut gan organizācijas nevar kontrolēt makroekonomiskos faktorus, tām ir jāpārvar to priekšrocības, detalizēti jākontrolē iekšējie procesi.
Tomēr ir jāņem vērā, ka globālie procesi kļūst arvien sistēmiskāki un ne visu vairs var prognozēt un paredzēt. Tāpat kā makro-vides kontekstā, organizācija ne vienmēr var kontrolēt savus mikro-vides faktorus. Taču tie ir rūpīgi jāpārvalda kopā un ar iekšējo kontekstu izpratni. Gan iekšējais, gan ārējais konteksts var ietekmēt organizāciju. Klientu spiediens un sūdzības var piespiest organizācijas mainīt dažādas politikas, piemēram, klientu un tehniskā atbalsta. Tehnoloģiskās izmaiņas var nodrošināt jaunus un efektīvākus sakaru, operāciju, kuģniecības un loģistikas rīkus. Kultūras un reliģiskās atšķirības var traucēt produktu vai pakalpojumu ienākšanu noteiktās valstīs. Valdības regulatīvajai un tirdzniecības politikai var būt nozīmīga loma, nosakot, kā uzņēmumi darbojas, it īpaši attiecībā uz starptautisko tirdzniecību, nodokļiem un noteikumiem. Plašsaziņas līdzekļi, tostarp sociālie mediji, var būtiski ietekmēt uzņēmuma tēlu un sabiedriskās attiecības.
Daudznacionālās un daudzkultūru tendences darbaspēka sastāvā var radīt būtiskas izmaiņas kompetentu cilvēkresursu pieņemšanā un saglabāšanā. Ja atbilde uz šādām situācijām ir neplānota, vāja vai neveiksmīga, tā var būtiski ietekmēt uzņēmuma nākotni - klientu zaudēšanu, nopietnu darbības pārtraukumu vai traucējumus, pastāvīgu organizācijas zināšanu zaudēšanu, pat uzņēmuma bankrotu. Kontekstuāliem jautājumiem var būt pozitīva ietekme, jo tā var radīt jaunas iespējas, piemēram, jaunus, uzlabotus vai palielinātus iepriekš ierobežoto resursu pieejamību, jaunu tirgu atvēršanu vai piekļuvi tiem, jaunu tehnoloģiju pieejamību, kas samazina izmaksas, uzlabo produktu kvalitāti, pakalpojumus un darbības efektivitāte.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −7,11 €
Work pack Nr. 1368703
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Kvalitātes vadība jūras transportā: AS "Latvijas kuģniecība"”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/440589

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register