Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
0,99
You save:
0,17 (17%)
Discounted price*:
0,82
Purchase
Add to Wish List
ID number:227278
Author:
Evaluation:
Published: 05.01.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Pirmajā vietā ir 1.2. jautājums, kas ir pieskaitāms pie vajadzības pēc piederības – tam vidējais aritmētiskais ir 3,9 punkti. 1.2. jautājums tieši pasvītroja to, ka mācīšanas procesā persona iepazīstas ar jauniem cilvēkiem. Diezgan daudzi piekrita šim apgalvojumam.
Otrajā vietā ir 2.3. jautājumam, kas pieder pie vajadzības pēc pašrealizācijas – tam vidējais aritmētiskais ir 3,8 punkti. Lielākais respondentu skaits piekrita, ka plašākas zināšanas paver lielākas iespējas karjeras attīstībai.
Un vismazākais vidējais aritmētiskais ir 3.1. jautājumam, kas arī pieder pie piederības vajadzības – 2,6 punkti. Šis jautājums akcentēja to, ka cilvēks mācās, lai justos līdzvērtīgi citiem. Šim apgalvojumam piekrita maz respondentu skaits.
Lai gan abi jautājumi, kam bija vislielākais un vismazākais punktu skaits, pieder pie vienas vajadzības, tomēr to rezultāti tik krasi atšķiras. To var paskaidrot ar to, ka jautājumi skan diezgan dažādi – viens akcentē faktu, ka mācības kalpo kā līdzeklis, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem, bet otrs jautājums tieši uzsver, ka mācīšanās mērķis – būt, justies līdzvērtīgam citam – tam cilvēki nepiekrita, tāds formulējums respondentiem nepatika. Tieši psiholoģiski vienas un tās pašas vajadzības jautājumi tika noformulēti tā, ka vienam apgalvojumam respondenti piekrita, bet uz otru atbildēja noraidoši. Varbūt, ja 3.1. jautājums skanētu savādāk, tad cilvēki uz to atbildētu vairāk pozitīvi.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register