Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:444990
Evaluation:
Published: 21.12.2017.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 32 units
References: Used
Time period viewed: 2004.g. - 2017.g.
Extract

KOPSAVILKUMS
Valstīm vajadzētu nebaidīties un vairāk izmantot sev attiecināmo jurisdikciju. Ja valstij liekas, ka STK ierobežos tās suverenitāti, tā var sākt izmeklēšanu pati. Protams, tai jābūt taisnīgai, lai nebūtu acīmredzami, ka, tiesājot pati, valsts cenšas pasargāt apsūdzēto no kriminālatbildības, tad neatkarīgi no valsts gribas, ja valsts būs ratificējusi Statūtus, Tiesa iejauksies un pārņems lietu. Ja valsts nebūs ratificējusi Statūtus un neko nedarīs, lai sodītu apsūdzēto, DP jebkurā brīdi uz rezolūcijas pamata novirzīs lietu Tiesai. Šīs rezolūcijas ir saistošas un valstis nevar nepildīt tās. Valsts var izmantot universālo jurisdikciju, var izmantot teritoriālo jurisdikciju, kā arī nacionalitātes jurisdikciju.
Tā kā Prokurors, kurš veic visu izmeklēšanu tiek vēlēts dalībvalstu starpā, tad autores ieteikums ir valstīm ratificēt Romas Statūtus. Prokurora Birojs darbojas neatkarīgi kā atsevišķa Tiesas institūcija. Tā kā Drošības Padome var nodot lietu Tiesai, pat ja situācija notikusi valstī, kas nav dalībvalsts, tad tomēr būtu labāk būt pārliecinātam, ka izmeklēšanu veic Prokurors, pret kuru nav pretenzijas, jo balsošanas ir tikai dalībvalstīm
Tā kā Starptautiskā Krimināltiesa ir organizācija, kas ir tikusi nodibināta saskaņā ar starptautisku līgumu, lai tā tiktu atzīta valsts teritorijā ir nepieciešama valsts piekrišana, tomēr SKT var iejaukties jomas, kas tradicionāli ir ietilpušas valstu suverenitātes kompetencē, tāpēc tomēr ir labāk tiesāt pašiem, izmantot sev piekrītošo jurisdikciju.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,48 €
Work pack Nr. 1363463
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register