Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
0,99
You save:
0,15 (15%)
Discounted price*:
0,84
Purchase
Add to Wish List
ID number:365303
Evaluation:
Published: 04.12.2015.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 2 units
References: Not used
Extract

Secinājumi
Kopumā teritoriju ir grūti sadalīt gan pēc funkcionālā zonējuma, gan pēc apbūves struktūras. Druvienas ciems ir neliels un tajā nav daudz iestādes vai ēkas kopumā, kas padara par praktiski neiespējamu izdalīt kādu konkrētu, lielu zonu. Arī atsevišķas apbūves struktūras atrast nebija viegli, jo viss ciems ir būvēts bez īpaša strukturāla plānojuma, ar tikai dažām manāmām struktūras iezīmēm.
Grūtības darba izstrādē sagādāja rakstisku literatūras avotu trūkums, ļoti noderēja informācija no Druvienas pagasta teritorijas plānojuma 2009.-2021. gadam, kā arī vietējo iedzīvotāju mutiskā informācija. Problēmas radīja arī zonu izdalīšana, jo ciemā liela daļa galveno ēku pilda vairākas funkcijas. Nevarēja izdarīt secinājumus arī par konkrētu un vienotu Druvienas ciemata galveno funkciju, jo iedzīvotāji šajā teritorijā gan dzīvo un guļ, gan strādā, gan atpūšas, gan mācās u.t.t., respektīvi, ciems ir daudzfunkcionāls.
Ciems šobrīd ir attīstības stadijā, ir izstrādāts jau iepriekšminētais darbības plāns, kas būs spēkā līdz 2021. gadam un paredz daudzus uzlabojumus ne tikai pašā Druvienā, bet visā Druvienas pagastā. Arī paši druvēnieši veicina ciema attīstību, piesaistot jaunus cilvēkus, radot papildus interesi, organizējot pasākums, kas centrēti ap latvisku garu un latvisko tradīciju atjaunošanu, šo pasākumu iniciators ir apvienība ‘’Druvienas cilts’’. Druvienas ciems ir lauku teritorija, pilns ar dažādām ūdenstilpēm un zaļiem mežiem, un ir ļoti labvēlīga vide izglītības un kultūras attīstībai, kuras pamati ir ielikti jau vairākus simtus gadus atpakaļ.

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Teritorijas apbūves plānošanas formas un funkcionālais zonējums”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/365303

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register