Anamnēze, Strip tests(nitrīri, leikocīti), bioķīmisko asins analīzes (urīnvielas, kreatinīna), urīna uzsējums, 4-u trauku sistēma pie prostatas, pie orhīta, epididimīta jāizslēdz gonoreju, radioloģiski testi.
Urīnizvadsistēmas infekciju ārstēšana
Visbiežāk šo infekciju ārstēšanu sāk ar antibiotikām. Kādi medikamenti un cik ilgi jālieto, tas ir atkarīgs no saslimušā vispārējā veselības stāvokļa un baktērijām, ko atrod urīnā. Noskaidrojiet pie ārsta, no kādiem medikamentiem jāizvairās, vai no kuriem ir lielāks alerģijas risks.
Parasti pēc dažu dienu ārstēšanās simptomi izzūd. Tomēr, vajadzētu turpināt tās lietot trīs līdz septiņas dienas pēc simptomu izzušanas (ilgums atkarīgs no infekcijas smaguma). Nav svarīgi, kāds ir ārstēšanās ilgums, izturiet visu antibiotiku kursu, ko rekomendējis ārsts, lai pārliecinātos, ka iekaisums urīnizvadkanālos ir pilnīgi izārstēts.
Cistīta gadījumā sāpes urīnizvadkanālos iekaisums un diskomfortu var samazināt, vienlaikus ar antibiotiku lietošanu sekojot dažiem turpmāk minētiem padomiem. Lietojiet daudz šķidruma, bet izvairieties no kafijas, alkohola, gāzētiem dzērieniem ar kofeīnu, citrusaugu sulām un asiem ēdieniem, līdz iekaisums būs pārgājis. Šie dzērieni un ēdieni var kairināt pūsli un saasināt jau tā pastiprināto vēlmi bieži urinēt. Vēl var palīdzēt arī silta pelde sēdvannā uz 15 līdz 20 minūtēm.Ja parādās atkārtotas urīntrakta infekcijas pazīmes un simptomu atjaunošanās, ziņojiet par to ārstam, lai vienotos par pasākumiem, kas veicami, lai samazinātu cistīta atkārtošanos un tā izraisīto diskomfortu.
…