Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,54 (12%)
Discounted price*:
3,95
Purchase
Add to Wish List
ID number:973367
Author:
Evaluation:
Published: 08.02.2010.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 7 units
References: Used
Extract

Ideja par SIA „MADARA Cosmetics” uzņēmuma dibinātājiem radās 2004. gadā. Pēc tam norisinājās divu gadu ilgs zīmola un produkta izstrādes process, līdz 2006. gada augustā uzņēmums tika dibināts. Pirmie MADARA Cosmetics produkti veikalos parādījās 2006.gada decembrī. 2008.gada pavasarī uzņēmums piesaistīja finanšu investoru eksporta tirgu apguvei un jaunas ražotnes izveidei. MÁDARA kopš savas dzimšanas 2006.gada jūlijā no pieciem darbiniekiem trīs gadu laikā ir izaugusi līdz 30 cilvēku kolektīvam. Tie ir labākie mārketinga un dizaina speciālisti, ķīmiķi un citi profesionāļi - savas nozares eksperti.
MÁDARA ir Latvijā ražota pilnībā dabiska un ekoloģiska kosmētika, kas ir sertificēta pēc starptautiskā ECOCERT [sertifikāts iegūts 2008. gada augustā] standarta. Tās sastāvā ir bioloģiski sertificēti ziedu un augu ekstrakti, kas auguši Baltijas reģionā, kā arī citas dabiskas vielas. MÁDARA iepakojums ir videi draudzīgs un otrreiz pārstrādājams. Produktu ražošanā tiek izmantoti ekoloģiski tīrīšanas līdzekļi, netiek veikti nekādi izmēģinājumi ar dzīvniekiem, un uzņēmums lieto energoefektīvas ražošanas iekārtas.
MADARAS ceļš sākas kādā no piecām bioloģiskajām saimniecībām Latvijā. Šīs saimniecības ir oficiāli sertificētas (regula EEK Nr.2092/91) - tas nozīmē, ka visi lauksaimniecības produkti tiek audzēti bioloģiski, dabiskā vidē, tie neatstāj ietekmi uz dabu un to augšana netiek mākslīgi stimulēta. Šīs saimniecības regulāri pārbauda biedrība "Vides kvalitāte", kas sertificē Latvijas biosaimniecības; pastarpināti šo saimniecību darbību uzrauga vēl citas augstākstāvošas vides organizācijas. Saimniecībās augi tiek īpaši kaltēti un ievākti, lai saglabātu pēc iespējas augstāku auga sastāva kvalitāti.
Kad visas drogas ievāktas un sagatavotas (tostarp izkaltētas), tās īpašos, elpojošos pārtikas maisos tiek nogādātas uz Latvijā esošu ekstraktu rūpnīcu, kur augi pārdzīvos savas otrās pārvērtības - no tiem tiek pagatavoti ekstrakti.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,82 €
Work pack Nr. 1116024
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Uzņēmuma SIA "Madara Cosmetics" SVID analīze un attīstības stratēģijas izstrādāšana”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/973367

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register