Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
  • Eksāmena uzdevums lekciju kursā "Eiropas Savienības tiesības" ar atrisinājumu

     

    Summaries, Notes4 Law

Great deal: today with a discount!

Regular price:
2,49
You save:
0,37 (15%)
Discounted price*:
2,12
Purchase
Add to Wish List
ID number:521374
Evaluation:
Published: 15.09.2016.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Konstebls bija rūpīgi izlasījis dzeltenās preses aprakstu par „Prāta Vētras” ekskluzīvo auto un izpētījis atbilstošos Lielbritānijas tiesību aktus. Izrādījās, ka Lielbritānijas parlaments 2015.gada 18.maijā bija pieņēmis grozījumus Ceļu satiksmes drošības aktā (turpmākt tekstā – Akts). Atbilstoši šiem grozījumiem, Akta 15.pants noteica, ka „automašīnas priekšējā stikla parastā gaismas caurlaidības spēja nedrīkst būt mazāka par 80 %„. Savukārt „Prāta Vētras” auto šis parametrs bija 75% (t.i., stikls bija par 5 % tumšāks), tādēļ konstebls uzlika atbilstošu naudas sodu un liedza grupai tālāk pārvietoties pa Lielbritānijas ceļiem.
Lielbritānijas konceraģentūra sazinājās ar „Ludwig van”AG pārstāvjiem un noskaidroja, ka līdz šim „Ludwig van”AG auto bez jebkādām grūtībām ir tirgojusi savus auto ar aptumšotajiem stikliem visā Eiropas Savienībā. Lai atrisinātu nelāgo situāciju un neaizvainotu Latvijas zvaigznes, grupu uzņemošā Lielbritānijas konceraģentūra lūdza „Ludwig van”AG rast steidzīgu risinājumu,. „Prāta Vētras” auto tika nomainīti stikli, aizstājot aptumšotos stiklus ar parastiem. Savukārt, lai nodrošinātu mūziķu privātumu, uzņēmums „Ludwig van”AG pārdeva Lielbritānijas koncertaģentūrai uz automašīnas stikliem uzlīmējamu tumšu plēvi ar gaismas caurlaidību 80%, kuru vācu uzņēmums arī līdz šim bija sekmīgi tirgojis daudzās ES dalībvalstīs. Taču arī šoreiz konstebls Bils Sids bija modrs un neļāva „Prāta Vētrai” doties mierīgā izbraucienā. Kā iemesls soda naudai un aizliegumam tālāk pārvietoties tika minēts Akta 16.pants, kas noteica, ka „ir aizliegts uzlīmēt krāsainas plēves uz vieglo un kravas automobiļu logu stikliem, izņemot tiesību aktos paredzētās uzlīmes, neatkarīgi no to gaismas caurlaidības spējas”. Minēto faktu rezultātā Lielbritānijas koncertaģentūra sarūgtināta paziņoja, ka viņu ticība vācu punktualitātei ir sagrauta un ka turpmāk viņi vairs nepirks automašīnas no „Ludwig van”AG.

Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,66 €
Work pack Nr. 1356012
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Eksāmena uzdevums lekciju kursā "Eiropas Savienības tiesības" ar atrisinājumu”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/521374

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register