Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
4,99
You save:
0,80 (16%)
Discounted price*:
4,19
Purchase
Add to Wish List
ID number:269698
Author:
Evaluation:
Published: 24.01.2017.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

*Norāde nav piemērojama arī tad, ja puses nav izraudzījušās tiesību aktus, kas jāpiemēro. Šajā gadījumā līgumu saskaņā ar 4. panta 1. punktu reglamentē tās valsts tiesību akti, ar kuru tas ir visciešāk saistīts.
*4.p.Panta 2. punktā ir noteikts pieņēmums, ka šī valsts ir valsts, kurā ir tās puses pastāvīgā dzīvesvieta, kam jāveic līgumam raksturīgais izpildījums. Tas nebūtu pamatoti, ja tiesa neatkarīgi no šīs skaidrās “lokalizācijas” attiecinātu uz līgumu citas valsts tiesību aktus, ieviešot norādi, tikai tāpēc, ka kolīziju norma valstī, kurā līgums “lokalizēts”, ietvērusi citus saistošos faktorus. Tāpat ir arī tad, ja piemēro 4. panta pēdējo punktu un tiesa izlemj, kura ir līguma vieta, izmantojot pazīmes, ko tā uzskata par izšķirošām.
Romas II regulas piedāvātais risinājums - Eiropas Parlamenta un Padomes regula (EK) Nr.864/2007 (2007. gada 11. jūlijs)
par tiesību aktiem, kas piemērojami ārpuslīgumiskām saistībām (“Roma II”) 24. pants. Atgriezeniskās norādes nepiemērojamība:
Šajā regulā paredzēta jebkuras valsts tiesību aktu piemērošana nozīmē to attiecīgajā valstī spēkā esošo tiesību aktu piemērošanu, kuri nav starptautisko privāttiesību akti.
Romas III regulas piedāvātais risinājums - Padomes regula (ES) nr.1259/2010, pieņemta 2010.gada 20.decembrī, ar kuru ieviesta ciešāka sadarbība jomā par laulības šķiršanai un laulāto atšķiršanai piemērojamajiem tiesību aktiem. Renvoi izslēgšana.
*Ja Roma III regula paredz attiecīgas valsts tiesību aktu piemērošanu, ar to jāsaprot attiecīgajā valstī spēkā esošās tiesību normas, izņemot starptautisko privāttiesību normas (11.pants). Padomes regula (ES) nr. 1259/2010, pieņemta 2010.gada 20.decembrī, ar kuru ieviesta ciešāka sadarbība jomā par laulības šķiršanai un laulāto atšķiršanai piemērojamajiem tiesību aktiem
*Renvoi izslēgšana - Ja Roma III regula paredz attiecīgas valsts tiesību aktu piemērošanu, ar to jāsaprot attiecīgajā valstī spēkā esošās tiesību normas, izņemot starptautisko privāttiesību normas (11.pants).

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,37 €
Work pack Nr. 1358733
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register