Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
0,99
You save:
0,15 (15%)
Discounted price*:
0,84
Purchase
Add to Wish List
ID number:884668
Author:
Evaluation:
Published: 21.01.2016.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Nozieguma pēdu analīze: miesas bojājumi uz līķa, apģērba bojājumi, dedzināšanas/svilināšanas pēdas uz apģērba, līķa, nagu un zobu pēdas uz upura ķermeņa, citas bioloģiskas izcelsmes pēdas, cīniņa pēdas notikuma vietā, t.sk. atsevišķu noziedznieka ķermeņa daļu un apavu pēdas, pēdas uz noziedznieka un viņa apģērba, apaviem, mikropēdas (auduma šķiedru, rīka mikrodaļiņas, ādas mikrodaļiņas), nozieguma mikropēdas aizdomās turētā miteklī, nozieguma slēpšanas pazīmes.Noziedznieka personisko īpatnību un nozieguma izdarīšanas motīvu analīze- personības kriminalizācijas līmenis, kriminālās uzvedības veidu pārzināšana, mērķa sasniegšanas īpatnības, nozieguma izdarīšanas iespējamie motīvi ( atriebība, mantkārība, greizsirdība, afektīvā agresivitāte, konkrētai situācijai neadekvātas un nemotivētas darbības, spontāni radušās, bezjēdzīgas cietsirdības, sadisma, seksuālās pataloģijas izpausmes.
Notikuma vietas apskate ir izmeklēšanas darbība, kuras gaitā apsekojot telpas vai apvidus iecirkni, kurā noticis vai varējis notikt izmeklējamais noziegums, meklējot un fiksējot pēdas un citus pierādījumus, pēta situāciju un noskaidro notikuma mehānismu nolūkā konstatēt tā būtību un noteikt vainīgo personu. Apskates laikā jāievēro 4 faktori: apskates neatliekamība; notikuma vietas apskate vienmēr ir sākotnējā, neatkārtojama izmeklēšanas darbība; vienīgā izmeklēšanas darbība, kurā policijas darbinieks personīgi un tieši var uztvert situāciju, kādā noticis noziegums. Izdarot notikuma vietas apskati, jāievēro noteikti vispārējie noteikumi. Objekti, kuri vienmēr atrodas notikuma vietā jāapskata sevišķi rūpīgi.

Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −9,11 €
Work pack Nr. 1351769
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Informācijas par noziedznieka funkcionālām pazīmēm vākšana nozieguma vietas apskates laikā”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/884668

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register