Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
3,99
You save:
0,48 (12%)
Discounted price*:
3,51
Purchase
Add to Wish List
ID number:360056
Author:
Evaluation:
Published: 15.04.2013.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 4 units
References: Used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Ievads    3
1.  Prakses vietas raksturojums un normatīvais regulējums    4
2.  Profesionālās pirmsdiploma prakses laikā veikto darbu uzskaitījums, to raksturojums    9
3.  Profesionālās pirmsdiploma prakses laikā novēroto problēmu analīze    14
  Kopsavilkums    16
  Izmantoto normatīvo aktu un literatūras saraksts    17
Extract

Kopsavilkums
Izejot profesionālo praksi AS Swedbank Tiesvedības atbalsta apakšnodaļā, praktikante guva lietderīgu pieredzi un nostiprināju teorētiskās zināšanas civiltiesībās, civilprocesā, lietvedības un juridisku dokumentu sagatavošanā, kā arī veicot citos praktiskos uzdevumus.
Bija lietderīgi iepazīties ar ārējiem un iekšējiem normatīvajiem aktiem, kas reglamentē AS Swedbank darbību. Swedbank AS ļoti pamatīgi un sīki regulē savu iekšējo darbību ar dažāda veida iekšējo dokumentu, normatīvo aktu palīdzību. Ikvienam finanšu pakalpojumam banka izstrādājusi savu procedūru, kas darbiniekiem jāievēro to sniedzot. Iekšējie noteikumi ir konfidenciāla informācija un pieejama tika bankas darbiniekiem.
Prakses laikā iepazinos ar kredītlietās esošajiem dokumentiem, kredītu piedziņas lietu materiāliem, dažādu apakšnodaļas darbinieku darba specifiku. Varēju izmantot gūtās zināšanas sastādot juridiskus dokumentus. Guvu ieskatu AS Swedbank darba tiesiskajā regulējumā un veicu problēmu analīzi.
AS Swedbank Tiesvedības atbalsta apakšnodaļas darbinieki veic savus pienākumus profesionāli un atbilstoši likumdošanas un iekšējo normatīvo aktu prasībām, taču arīdzan saskaras ar lielu kredītlietu apjomu un veic liela apjoma informācijas apstrādi. Liela problēma ir milzīgais informācijas apjoms, ko nākas apstrādāt, neskaitāmas datubāzes, kurās nemitīgi jāatjauno informācija, neskaitāmas kredītlietas, kuras jāspēj atrast ne tikai datubāzes, bet arī fiziski – biroja telpās, kur tās diezgan haotiski izkārtotas dažādas vietās bez hronoloģiskas vai alfabētiskas secības. Saņemtās un nosūtītās korespondences apjomi ir lieli, tās reģistrēšana, apstrāde prasa daudz laika un enerģijas.
Darba vide ir atbilstoša, komfortabla, apakšnodaļas kolektīvs – draudzīgs, saliedēts un uz vienotu mērķi virzīts, ko var teikt arī par visas AS Swedbank darbu. Prakses laikā pirmo reizi iepazinos ar darbu kredītiestādes struktūrvienībā, centos izprast finanšu nozares un jurisprudences savstarpējo mijiedarbību, kā arī aizdevumu atgūšanas procesu, tā procedūru un iespējamās problēmas. Kopumā ar prakses vietas izvēli praktikante ir apmierināta - tā ir pieredze un zināšanas, ko varēs izmantot arī nākotnē, ja vēlas veidot karjeru jurisprudencē privātā sektora uzņēmumos. Praktiski veidojot juridiskus dokumentus, vairāk tika izprasta dažādu tiesību normu pielietošana un gūts plašāks ieskats juristu darbā kredītiestādē. Iegūta arī noderīga informācija par darba tiesisko regulējumu bankā, kas noderēs bakalaura darbā pielietojamās informācijas apstrādei. Prakse bijusi noderīgām atziņām un pozitīviem iespaidiem bagāta.

Author's comment
Editor's remarks
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −4,60 €
Work pack Nr. 1331512
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Profesionālā prakse AS "Swedbank" tiesvedības atbalsta apakšnodaļā”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/360056

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register