Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,54 (12%)
Discounted price*:
3,95
Purchase
Add to Wish List
ID number:774203
Author:
Evaluation:
Published: 28.10.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 6 units
References: Not used
Extract

A daļa – modelēšanas programmprodukta apraksts
ExtendSim 7 (Demo)
ExtendSim ir viegli lietojams, bet jaudīgs rīks modelēšanā. Tas palīdz ātri un vienkārši saprast un izpētīt sarežģītas sistēma, mūsu gadījumā ražošanas līnijas. Uzlabojot modeli ir iespējams iegūt sistēmas, kas darbojas ļoti līdzīgi reālajām sistēmām.
Viena no ExtendSim priekšrocībām ir tā, ka ir iespējam animēt modeļus 3D vidē.
ExtendSim ir spēcīgs rīks ne tikai ražošanas līniju modelēšanā un simulēšanā. Ar šo programmproduktu ir iespējams arī izveidot, piemēram, bankas, LAN u.c. modeļus.
Demo versijai gan ir arī ierobežojumi – nav iespējams saglabāt izveidotos modeļus.
ExtendSim 7 Demo versijai līdzi nāk arī vairāki jau iepriekš izveidoti modeļi t.s. arī jogurta ražošanas līnija. Šo piemēru izpēte atviegloja programmas apguvi un izpratni.
Veidojot modeļus
Veidojot ražošanas līniju pamatā tiks izmantoti četras ExtendSim bibliotēkas: Item, Rate, Value un Plotter (Pēdējās divas bibliotēkās ir bloki, kurus izmanto statistikas iegūšanai).
Bibliotēka Item
Item bibliotēkas bloki, paredzēti diskrētu notikumu modelēšanai, ja apstrādāti tiek priekšmeti, piemēram, kastes, produktu iepakojumus utt. Svarīgākie Item bloki ir:
Excutive bloks ir obligāti nepieciešams jebkurā diskrētu notikumu (Discrete Event) vai diskrēta trafika (Discret Rate) modeļos, lai varētu apstrādāt notikumus, tātad arī būs obligāti nepieciešams veidojot ražošanas līniju.
Create bloks tiek izmantots, lai nodrošinātu priekšmetus vai vērtības diskrētam notikumam, t.i. tas ievada sistēmā apstrādājamos priekšmetus. Šis priekšmets var tikt ģenerēts pēc gadījuma vai arī pēc grafika un šiem priekšmetiem var būt savas īpašības, piemēram, izmaksas.
Exit bloks, izvada apstrādātos elementus no simulācijas. Tiek parādīts kopējais izvadīto elementu skaits (virs bultiņas).
Veidojot ražošanas līniju arī būs jāizmanto dažādi apstrādes (Activity), konveijera (Convey item), rindu (Queue) un citi bloki, atkarīgi no situācijas.
Rate bibliotēkas bloki nodrošina nepārtraukts plūsmas modeļu modelēšanu, piemēram, šķidrums, materiāli. Šīs bibliotēkas bloki veidojot ražošanas līniju tiks izmantoti, piemēram, produkta sastāvdaļu pievadīšanai un jaukšanai, protams, arī to pārvadei starp blokiem u.c. Pielietojot speciālu bloku – Interchange ir iespējams pārveidot no plūsmas uz objektiem, piemēram, tiek izveidoti konkrētā produkta iepakojumi un veikta tālāka to apstrāde.
Plūsmas modelēšanas uzdevumiem par avotu tiek ņemti Tank bloki, kurā var uzstādīt tā ietilpību. Bet atkarībā no savienošanas veida to var izmantot arī kā izlietni, t.i. izvada ārā no sistēmas kādu produktu. Plūsmas modelēšanas uzdevumos, protams, arī ir pieejami plūsmas apstrādes bloki, tādi kā Merge (savieno divas plūsmas vienā), Diverge (sadalā 1 plūsmu divās).…

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Biskvītu ražošanas līnija”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/774203

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register