Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
2,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:261096
Author:
Evaluation:
Published: 20.01.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 7 units
References: Used
Extract

Mūsdienās neapšaubāmi daudziem cilvēkiem ir vēlme uzsākt kādu biznesu. Tomēr laikā, kad tirgū jau tā ir milzum daudz produktu un pakalpojumu piedāvājumi, ir nepieciešams izplānot un izvērtēt, ar ko konkrētā cilvēka bizness varētu izdevīgi atšķirties uz savu konkurentu fona.
Šī referāta mērķis ir noskaidrot biznesa stratēģiskās plānošanas būtību, metodes u.c. svarīgas plānošanā ietvertās darbības.
Plānošanas procesā tiek noteikti uzņēmuma īstermiņa un ilgtermiņa mērķi. Ar stratēģisko, taktisko un operatīvo plānu palīdzību uzņēmuma vadība un darbinieki plāno uzņēmuma resursu izmantošanu atbilstoši nospraustajiem mērķiem. Pamatīgs plānošanas darbs palīdz darbiniekiem apzināties uzņēmuma mērķus un to stiprās un vājās puses, kā arī tā iespējas un klupšanas akmeņus.
Stratēģiskā plānošanas procesa mērķis ir sagatavot un apvienot uzņēmuma darbiniekus stratēģisko mērķu izpildei un metodes izvēlei un izveidot stratēģijas, kas uzņēmumam dotu ilgstošas konkurences priekšrocības. Kā piemēru var minēt nākotnes produktu, noieta tirgus, organizācijas struktūras un izmantojamo resursu apjomu izvēli.
Parasti stratēģisko plānu periods ir 3 – 5 gadi, atkarībā no tā, kādā nozarē uzņēmums darbojas. Uzņēmumiem, kas strādā informācijas tehnoloģiju nozarē, plānošanas periods būs īsāks nekā uzņēmumiem, kas darbojas nozarēs, kurās ir nepieciešamas liela mēroga investīcijas.…

Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register