Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,85 (19%)
Discounted price*:
3,64
Purchase
Add to Wish List
ID number:390877
Author:
Evaluation:
Published: 26.04.2013.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: 13 units
References: Not used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  IEVADS    3
1.  PIENA PRODUKTI    5
2.  DROŠĪBA    5
3.  DRAUDZĪGUMS VIDEI    12
  Iepakojuma iedarbība uz vidi    13
4.  ATPAZĪSTAMĪBA    15
5.  CENA UN RAŽOTĀJS    16
6.  ĒRTA, VIENKĀRŠĀ LIETOŠANA    18
7.  IZSKATS, SMARŽA UN KRĀSA    19
  KOPSAVILKUMS    20
  IZMANTOJAMĀS LITERATŪRAS AVOTI    22
  PIELIKUMS    23
Extract

Kopsavilkums
Šodienas pārtikas produktu tirgū pircēju izvēli nosaka tādi faktori kā augsta kvalitāte, produkta veselīgums, drošība, nekaitīgums, konkurētspējīga cena. Pieaugot patērētāju izglītībai, pieprasījums pēc svaigā produkta bez konservantiem nepārtraukti pieaug un to apmierināt iespējams vienīgi nepārtraukti modernizējot ražošanu.
Izdarot kopīgu secinājumu par pētījumu, varu pateikt, ka cilvēki pārsvarā cenšas izvelēties nevis dārgākus, kas ne vienmēr nozīmē kvalitatīvākus, produktus, bet pazīstamākus, lētākus, bet tomēr pēc iespējas labākus un kvalitatīvākus. Pārsvarā visi skatās uz iepakojuma, cenas, ražotāja, sastāva un derīguma termiņa. Viņiem ir svarīgi kas ražo, no ka sastāv un cik ir jāmaksā par to, kas tiks apēsts nākamo dažu stundu vai dienu laikā. Grib lai izvelētais produkts būtu dabīgs un veselīgs. Daži ir gatavi maksāt vairāk lai tas būtu tā. Bet dažiem ir vienalga no kurienes nāk tā produkcija ko viņi pērc. Viņi saka, ka tas ir muļķības. Tas laikam nozīme, ka viņiem ir vienalga uz savu veselību. Daži cenšas ievērot pareizas ēšanas principus, bet dažkārt kaut kādu iemeslu dēļ neievēro.
Mūsdienas veikalos ir lielāka produktu izvēle. Bet šobrīd valstī ir tā, ka cilvēkiem nav īpaši lielas izvēles, tādā ziņā, ka viņi pērk pēc iespējas lētāku produktu. Jo cilvēkiem nav daudz naudas lai kārtīgi iepirktos un domāt kuru produktu ir labāk izvēlēties, vai to kam ir labāks sastāvs, bet produkta firma ir pavisam nepazīstama, vai to, kurš ir ražots šeit Latvijā, bet var būt dārgāks. Un dažiem jau nav tik svarīgi, kas tas par firmu, kas to ražo. Un daži pat īpaši neskatās pēc sastāva. Daudziem pārāk dārgi ir iepirkties, piemērām, tikai un vienīgi ar ekoproduktiem.
Ikdienā pat neiedomājamies, kādu ļaunumu videi sagādājis šis laiks. Lai kur mēs dzīvotu un ko lietotu, bez plastmasas neiztikt. Tā ir visapkārt – logi, griesti, iepakojums, apavi, apģērbs, telefons un citas lietas. Pasaulē zināmi vairāk nekā 3 tūkstoši plastmasas veidu, bet visbiežāk izmanto aptuveni simts. Veikalā maizi, sieru un desu pērkam, iesaiņotu polivinilhlorīda (PVC) plēvītēs. Dzērienus pērkam polietilēntereftalāta (PET) pudelēs. Ātro uzkodu ēstuvēs izmantojam no polistirola (PS) izgatavotas dakšiņas un karotes. No šī materiāla izgatavo arī trauciņus saldējumam un jogurtam. Ikdiena vairs nav iedomājama bez termoplēvēm, iepirkšanās maisiņiem, iepakojuma spainīšiem. Arī mazgāšanas līdzekļi tiek pildīti ērtās pudelēs. Visi šie izstrādājumi gatavoti no polietilēna (PE). No atkritumos iemestām plastmasām apmēram puse ir PE veidojumi. Ja paņem rokā itāļu makaronu paku, uzreiz var just – tās iesaiņojums atšķiras. Tas izgatavots no polipropilēna. No tā ražo arī dažādus vāciņus, rotaļlietas, mazgājamās bļodas. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,95 €
Work pack Nr. 1331907
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Minipētījums par lietojamiem pārtikas produktiem saskaņā ar noteiktu kritēriju sistēmu”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/390877

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register