Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:649083
Author:
Evaluation:
Published: 24.01.2017.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Iekārtas darbības apturēšanas kārtība (PL 32.10p.):
1)Pirms iekārtas darbības apturēšanas Valsts vides dienesta ģenerāldirektors, viņa vietnieks vai reģionālās vides pārvaldes direktors izdod un nosūta iekārtas operatoram brīdinājumu par iekārtas darbības iespējamo apturēšanu, ja netiks novērsti brīdinājumā minētie pārkāpumi. Brīdinājums nav apstrīdams un pārsūdzams.
2)Brīdinājumā nosaka termiņu no trim dienām līdz trim mēnešiem brīdinājumā minēto pārkāpumu novēršanai. Ja operators mēneša laikā izstrādā un iesniedz Valsts vides dienestam akceptēšanai pasākumu plānu pārkāpumu novēršanai, termiņu pagarina līdz deviņiem mēnešiem, ja vien pārkāpumu nav iespējams novērt ātrāk un piesārņojums nerada būtisku kaitējumu vai risku cilvēku veselībai vai videi.
3)Ja brīdinājumā noteiktajā termiņā pārkāpumi nav novērsti vai nav veikti pasākumu plānā noteiktie pasākumi, tiek pieņemts lēmums par iekārtas darbības apturēšanu.
4)Ja operators darbību uzsāk vai veic bez nepieciešamās A vai B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas vai arī uzsāk darbību bez SEG atļaujas, lēmumu par iekārtas darbības apturēšanu pieņem, operatoru iepriekš nebrīdinot.
5)Lēmums par iekārtas darbības apturēšanu stājas spēkā un izpildāms nekavējoties.
Lēmuma apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas kārtība - lēmumu var apstrīdēt VPVB, kura lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Lēmuma pārsūdzēšana neaptur tā darbību. Iekārtas darbības apturēšanu nodrošina iekārtas operators tā, lai tās apturēšana radītu pēc iespējas mazāku kaitējumu videi.
IEKĀRTAS DARBĪBAS ATJAUNOŠANA
Nosacījumi (PL 32.11p.). Operators iesniedz Valsts vides dienestam iesniegumu, kurā norāda, ka lēmumā par iekārtas darbības apturēšanu norādītie pārkāpumi ir novērsti un dotie uzdevumi izpildīti. Iesniegumam pievieno dokumentus, kas apliecina tajā minētos faktus.
Valsts vides dienest piecu darba dienu laikā pārbauda lēmumā par iekārtas darbības apturēšanu norādīto pārkāpumu novēršanu un doto uzdevumu izpildi. Valsts vides dienesta ģenerāldirektors pieņem lēmumu par:
1)iekārtas darbības pilnīgu vai daļēju atjaunošanu;
2)vai atteikumu atjaunot iekārtas darbību.
Lēmumu var apstrīdēt VPVB, kura lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Lēmuma pārsūdzēšana neaptur tā izpildi.

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register