Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
21,48
You save:
2,58 (12%)
Discounted price*:
18,90
Purchase
Add to Wish List
ID number:887879
Evaluation:
Published: 04.12.2008.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 14 units
References: Used
Time period viewed: 2004.g. - 2010.g.
Extract

Līdz ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā un valsts ekonomikas augšupeju, ir pieaudzis pieprasījums pēc dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, ir daudz plašāka pieejamā informācija par piedāvātajām izklaides un tūrisma iespējām Eiropas Savienības valstīs. Diplomdarbs ir atpūtas bāzes izveidošanas plāns, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, lai, pamatojoties uz jaunāko literatūru par ilglaicīgām attiecībām ar klientiem, kā arī ņemot vērā tūrisma attīstības tendences gan Eiropā, gan Latvijā, varētu izveidot konkurētspējīgu atpūtas kompleksu. Atpūtas bāzi ir paredzēts izveidot Vidzemē, piejūras pilsētā Saulkrasti, kas atrodas nepilnus četrdesmit kilometrus uz ziemeļiem no Rīgas. Pašai pilsētai jaunais atpūtas komplekss uzlabotu tās tēlu, palielinātu budžeta ieņēmumus un radītu papildus darba vietas.
Tā kā tūrisma industrijas attīstība ir viena no Latvijas prioritātēm, pašiem uzņēmējiem ir pamats domāt par to, kā labāk izveidot, attīstīt un diferencēt Latvijas valsts tūrisma produktu, lai tas būtu konkurētspējīgs ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Tāpēc ir jāuzsver atšķirības, ko piedāvā tikai Latvijas unikālā atrašanās vieta, kā arī jānodrošina kvalitatīvs servisa līmenis, ar kuru potenciālie klienti būtu apmierināti. Līdz šim biznesa vide vairāk ir koncentrējusies uz to, lai iegūtu klientu, bet maz uzmanības tiek veltīts, lai liktu viņam atgriezties pie sevis, neapzinoties to, ka tieši klientu noturēšana garantē veiksmīgu biznesa attīstību nākotnē.
Līdz ar cilvēku ienākuma līmeņa paaugstināšanos, vairāk naudiņas tiek veltīts tieši atpūtai – tūrismam, izklaidei, sporta aktivitātēm u.c. Lai atpūtas bāzes uzņēmējdarbībai nebūtu izteikts sezonālais raksturs, ir jāatrod variantus, kas nodrošina stabilu klientu plūsmu visa gada garumā. Dotā diplomdarba izveides laikā aktuāls ir izvirzītais problēmjautājums par tūrisma sezonalitāti, kurš negarantē vajadzīgo klientu pieplūdumu, lai veiksmīgi atmaksātu kredītu un veiksmīgi attīstītu topošā atpūtas kompleksa „Saules stari” darbību, nodrošinot tā pastāvēšanu un apsaimniekošanu visa gada garumā. Lai risinātu šo problēmu, nepieciešams izstrādāt priekšlikumus, kas palīdzētu sasniegt 75 % nepārtrauktu noslogojumu visa gada laikā.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −33,50 €
Work pack Nr. 1145118
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Atpūtas kompleksa "Saules stari" izveidošanas plāns, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/887879

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register