Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
21,48
You save:
2,79 (13%)
Discounted price*:
18,69
Purchase
Add to Wish List
ID number:641131
Author:
Evaluation:
Published: 19.12.2008.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 45 units
References: Not used
Extract

Mūsdienu basketbolistam raksturīga ne tikai augsta fiziskā, taktiskā, teorētiskā, bet arī psiholoģiskā sagatavotība un filigrāna tehnika.
Basketbola treniņu procesā ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību basketbolistu psiholoģiskajai un tehniskajai sagatavošanai. Psiholoģiskās sagatavošanas treniņu procesā ietilpst psiholoģisko prasmju attīstīšana, kas veicina koncentrēšanās, motivācijas, komandas izjūtas veidošanas, spriedzes kontroles un arī uzbudinājuma kontroles prasmju veidošanas attīstību.
Treniņu procesā ļoti liela nozīme ir arī tehniskajai sagatavošanai, pievēršot uzmanību driblam, piespēlēm un arī metieniem, kur ietilpst arī soda metienu izpildes tehnikas pilnveidošana. Soda metieniem basketbola spēlē ir liela nozīme, jo arī viens precīzs vai neprecīzs soda metiens spēles laikā, savišķi beigās var izšķirt spēles iznākumu. Treniņa procesā, attīstot psiholoģiskās prasmes ir iespēja uzlabot soda metienu precizitāti, pilnveidojot soda metiena rutīnas izpildes tehniku. Daudziem basketbolistiem precīzu soda metienu izpilde sagādā problēmas, tāpēc jau bērniem, mācot soda metienu izpildes tehniku, jāmāca arī soda metienu rutīnas izpildes tehniku, paralēli attīstot psiholoģiskās prasmes.
Basketbols ir viena no izplatītākajām sporta spēlēm pasaulē. Arī mūsu valstī šis sporta veids ir ieguvis milzīgu popularitāti. Basketbolu aizrautīgi spēlē dažādi vecuma cilvēki, it īpaši bērni un pusaudži. Savus piekritējus tas ieguvis ar savu spraigo un emocionālo raksturu, ātrām un negaidītām situāciju maiņām. Spēlētājam jābūt labai reakcijai, spējai koncentrēties, spēlēt komandas labā, un spējām ātri orientēties dažādās spēles situācijās.
Pētījuma objekts: treniņu process basketbolā .
Pētījuma priekšmets: psiholoģisko prasmju attīstīšana kā soda metienu precizitātes pilnveidošanas līdzeklis basketbolā.
Pētījuma subjekts: 12 – 13 gadus veci basketbolisti.
Pētījuma mērķis: vingrinājumu kopuma soda metienu precizitātes pilnveidošanai un psiholoģisko prasmju attīstīšanai atlasīšana, izstrādāšana un aprobācija, un savstarpējo sakarību noteikšana starp soda metienu precizitāti un psiholoģiskajām prasmēm.
Hipotēze: Ja 12 – 13 gadus veciem basketbolistiem treniņos izmantos īpaši izvēlētus un izstrādātus soda metienu rutīnas pilnveides vingrinājumus, vērstus uz viņu psiholoģisko prasmju attīstīšanu, tad uzlabosies spēlētāju soda metienu izpildes precizitāte.
Aizstāvēšanai tiek izvirzīts: savstarpējā sakarība starp soda metienu precizitāti un psiholoģisko prasmju attīstību; vingrinājumu kopums soda metienu rutīnas pilnveidošanai un psiholoģisko prasmju attīstīšanu 12-13 gadus veciem basketbolistiem.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −33,30 €
Work pack Nr. 1143697
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Psiholoģisko prasmju noteikšana, to attīstīšana soda metienu pilnveides procesā 12 - 13 gadus veciem basketbolistiem”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/641131

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register