Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
1,99
You save:
0,36 (18%)
Discounted price*:
1,63
Purchase
Add to Wish List
ID number:983434
Author:
Evaluation:
Published: 01.03.2010.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

1. Medija raksturojums.
Produkts
Laikraksts „Staburags” ir informācijas līderis Aizkraukles rajonā. Tā saturā ietilpst ziņas, viedokļi un komentāri par notikumiem reģionā, Latvijā, pasaulē. „Staburags” atspoguļo svarīgākos notikumus ne tikai rajona ietvaros, bet arī citur Latvijā, kā arī par pasaules svarīgākajiem notikumiem politikā, sportā un kultūrā. Tematiskās lappuses bērniem, jauniešiem, sievietēm, uzņēmējiem, zemniekiem. Praktiski padomi - no auto un informāciju tehnoloģijām līdz skaistumkopšanai un veselības uzturēšanai. Informācija par kultūras, sporta un izklaides sarīkojumiem, apraksti par novada vēsturi. Pats laikraksts sevi pozicionē kā autoritatīvu padomdevēju ekonomiski un sociāli aktīviem cilvēkiem. Laikrakstā izdalītas tādas tematiskās ziņu lappuses kā „Vietējās ziņas”, „Viedokļi, komentāri”, „Kultūra”, „Dzīve laukos”, „Policijas ziņas”, „Jauniešiem”, „Sports”, „Sievietēm”, „Veselība”, „Makšķerniekiem, medniekiem”, „Dzīvnieku draugiem”, „Tā dzīvojam”. Kā arī tādas lappuses kā „Izklaide”, „Kad? Kur? Kad?”, „Horoskopi”, „Konkurss”.
„Staburags” ir bijušā Stučkas rajona laikraksta „Komunisma Uzvara”, kura pirmais numurs iznāca 1967. gada 2. aprīlī, vēsturiskais mantinieks. Pļaviņu HES celtniecības laikā appludinātais Staburags simboliski augšāmcēlās 1989. gada 14.martā, kad Aizkraukles rajona laikraksts pirmo reizi iznāca ar „Staburaga” vārdu – tāda bija lasītāju vairākuma vēlme.
Laikraksta saturiskā un vizuālā pilnveidošana, mērķtiecīgas un ekonomiski pamatotas tā pārdošanas aktivitātes ir palielinājušas lasītāju interesi un uzticību „Staburagam”, un tas kļuvis par līderi informācijas tirgū Aizkraukles rajonā un vienu no lasītākajiem plašsaziņas līdzekļiem Zemgales reģionā. Pēc lasītāju vērtējuma „Staburags” ir labs draugs, uzticams domubiedrs, atsaucīgs sarunu partneris un zinošs padomdevējs.

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Mediju mārketinga darbības analīze Aizkraukles rajona laikrakstā "Staburags"”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/983434

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register