Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
2,49
You save:
0,32 (13%)
Discounted price*:
2,17
Purchase
Add to Wish List
ID number:838675
Evaluation:
Published: 30.09.2016.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 3 units
References: Used
Extract

SECINĀJUMI
Kopumā nacistiskā Vācija savu propagandu Latvijā realizēja ļoti labi. To var redzēt gan analizētajos plakātos, gan zinot to, ka ļoti daudz cilvēku stājās leģionā un karoja kā leģionāri par Latvijas brīvību no Padomju Savienības. Plakātos jaušamas ļoti daudz negatīvu emociju pret boļševismu, kā arī jūtama tā nicināšana. Ļoti daudz tiek slavēta Vācija, kā lielā Latvijas atbrīvotāja. Tiek apšaubīts viss, kas nacistisko Vāciju noniecina, apšauba tās varenību un nodomus. Daudz tiek vēstīts par to, ka ar Vāciju ir jāsadarbojas, ja tas netiks darīts, tad uzvarēt nebūs iespējams. Attēlotā Latvijas simbolika norāda uz to, ka Vācija vēlējās pārliecināt tautu, ka tā nav iekarotāja, bet gan valsts, kas nākusi palīgā, un saglabās latvisko identitāti.
Kopumā redzams, ka izmantoti ļoti efektīvi vizuālie materiāli, lai cilvēkos ieviestu ticību. Arī uzraksti uz plakātiem ir ļoti efektīvi, lai gan patiesībā tie ir ļoti biedējoši. Tomēr – tos centās veidot pēc iespējas dramatiskākus un biedējošakus, lai cilvēki tiešām dotos karot. Lai gan analizējot plakātus varu teikt, ka tiem tiešām var noticēt, zinot vēsturi un patiesos notikumus ir skaidrs, ka tajos tikpat kā nav taisnības. Ja raugāmies uz šiem plakātiem mūsdiena cilvēku acīm, ir skaidrs, ka plakātos attēloti pliki aicinājumi karot. Nevis aizstāvēt savu valsti, bet vienkārši sadarboties ar Vāciju, lai tā uzvarētu Padomju Savienību. Neraugoties uz to, plakātos paustie vēstījumi ir ļoti stipri, turklāt ta laika latvietim, kurš jau bija pieredzēji Padomju Savienības okupāciju, tie iedvesa ticību, ka cilvēki dzīvos brīvā Latvijā un Padomju Savienība tiks uzvarēta.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,57 €
Work pack Nr. 1356407
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Nacisma propagandas plakāti Latvijā nacistiskās Vācijas okupācijas režīmā Otrā pasaules kara laikā no 1941.-1945.gadam”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/838675

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register