Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
2,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:787753
Author:
Evaluation:
Published: 20.02.2007.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA PAR PĒTĀMO UZŅĒMUMU

SIA „Domuss” (turpmāk tekstā Uzņēmums) ir ASV investīciju fondu grupas NCH meitas uzņēmums Latvijā ar 9 gadu pieredze darbā ar nekustamajiem īpašumiem, to pārvaldīšanu, izīrēšanu un pārdošanu Rīgas centrā un Vecrīgā. Uzņēmuma pārvaldījumā ir vairāk kā 100 nekustamie īpašumi, kuros tiek piedāvātas nomā biroju un veikalu telpas, kā arī dzīvokļi.
Lielākie nomnieki ir Latvijas Finansu un Kapitāla tirgus komisija, Valsts Ieņēmumu dienests, Aizkraukles banka, Hansabanka, Statoil Latvija, Ernst&Young, Price Waterhouse Coopers, Ericsson pārstāvniecība Latvijā, Nokia pārstāvniecība Latvijā, Stockmann, Reval Hotel, Lielbritānijas, Austrijas, Zviedrijas, Ukrainas, Izraēlas, ASV vēstniecības, ASV Miera korpuss Baltijā un citi.
Uzņēmuma darbību pārrauga un vada valdes priekšsēdētājs, kas pieņem visus ar uzņēmuma saimniecisko darbību saistītos lēmumus.
Šobrīd Uzņēmumā strādā 85 darbinieki divās struktūrvienībās. Uzņēmuma administrācijā strādā 22 personas vecumā no 25 – 35 gadiem ar augstāko izglītību. Uzņēmuma vadītājs uzskata, ka jaunākiem speciālistiem ir labāka izglītība un spēja labāk piemēroties pārmaiņām, kā arī labākas zināšanas jauno tehnoloģiju jomā. Tehniskajā dienestā (sētnieki, apkopējas, sargi, santehniķi, citi tehniskie darbinieki) darbinieku vidējais vecums ir 45-50 gadi.

I. Daļa
1. Personāla vadīšanas plānošana uzņēmumā
Uzņēmumā nav atsevišķa dokumenta vai nolikuma, kas aprakstītu metodes, procedūras un paņēmienus, kā Uzņēmums varētu ietekmēt savus darbiniekus ar nolūku maksimāli izmantot to potenciālu organizācijas mērķu sasniegšanai. Tā kā uzņēmumā nav atsevišķas personāla daļas, tad personāla vadības plānošanas funkcijas pilda Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs (turpmāk tekstā Uzņēmuma vadītājs), bet personāla plānošanu veic attiecīgi katras daļas vadītājs. Uzņēmumā personāla vadības plānošana tiek veidota uz gadu, bet netiek veidots nekāds oficiāls dokuments, ar ko tiek iepazīstināti, piemēram, uzņēmuma darbinieki.
Uzņēmuma vadītājs gada beigās rakstiska ziņojuma veidā par to informē augstāko vadību (mātes uzņēmums ASV), un šāds ziņojums netiek ne iešūts pie dokumentiem, ne kādā savādāka veidā arhivēts.

Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −2,98 €
Work pack Nr. 1183863
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register