Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
6,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:335055
Author:
Evaluation:
Published: 20.03.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 12 units
References: Used
Time period viewed: 2000 - 2010 years
Extract

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Kings” reģistrēta Latvijas uzņēmuma reģistrā Liepājā 1993. gada 11. martā un atbilstoši Komerclikumam – 2004. gadā pārreģistrēta par komercsabiedrību. Sākotnējā pamatkapitāla vērtība bija 2000 Ls. Šobrīd uzņēmuma pamatkapitāls ir 260500Ls. Firmai ir trīs īpašnieki, kuru kapitāldaļu sadalījums ir 521 daļa un daļas vērtība ir 500Ls.
Uzņēmuma juridiskā adrese ir Liepājas rajons, Grobiņa Lielā ielā 8.
Uzņēmuma biroja telpas ir Grobiņā Lielā ielā 8.
Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir naftas produktu mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, pārtikas un citu preču mazumtirdzniecība, pasažieru transporta pārvadājumi, medību saimniecība.

1993. gada jūnijā tiek atklāta konteineru degvielas uzpildes stacija (DUS) Grobiņā Lielā ielā 2.
1994.gada maijā konteinera tipa DUS Aizputē, Liepājas ielā 30.
1997. gada augustā tiek nodota ekspluatācijā jauna degvielas uzpildes stacija Grobiņā, Lielā ielā 8., likvidējot veco DUS Lielā ielā 2.
1999. gada aprīlī firma, piedaloties Liepājas pilsētas domes rīkotajā konkursā, ieguva tiesības veikt pasažieru pārvadājumus ar mikroautobusiem Liepājas pilsētā un uzņēmuma darbinieku skaits pieauga par 20cilvēkiem, izveidojot jaunu struktūrvienību.
2000. gada jūnijā atver konteinera tipa degvielas uzpildes staciju Durbes lauku teritorijā. Tā paša gada jūnijā nodibina meita uzņēmumu „Virāža A” un septembra mēnesī nodod ekspluatācijā autogāzes uzpildes staciju (AGUS) Liepājā Lauku ielā 59.
2001. gada aprīlī Grobiņas degvielas uzpildes stacija tiek papildināta ar AGUS (autogāzes uzpildes stacija).
2001. gada jūnija mēnesī tiek nodota ekspluatācijā jauna degvielas uzpildes stacija Kalētos. Tā paša gada septembrī izsolē tiek nopirkta bankrotējošā uzņēmuma „Spilvas VG” degvielas uzpildes stacija Nīcā.
Nepārtraukti notiek process esošo degvielas uzpildes staciju modernizācijā uzlabojot klientu apkalpošanas servisu un darbinieku darba apstākļus.
Uzņēmums šobrīd ieņem vadošās tirgus pozīcijas Liepājas rajonā naftas produktu tirdzniecībā un sekmīgi konkurē ar tādiem naftas produktu tirgotājiem – gigantiem kā „Statoil”, „Lukoil”.
2002.gada jūnijā tiek nodota ekspluatācijā jauna mūsdienu tehniskajām, ekoloģiskajām un servisa prasībām jauna degvielas uzpildes stacija Nīcā.
SIA „Kings” pieder sešas degvielas uzpildes stacijas. Viena Grobiņā un pa vienai Kalētos, Durbē, Priekulē, Aizputē un Nīcā. Naftas produktu uzglabāšanai uzņēmumam ir visiem standartiem atbilstošas noliktavas Grobiņā Rožu ielā 2. Agrāk uzņēmums naftas produktu uzglabāšanai īrēja noliktavas Grobiņā Lielā ielā 81/83. Tās sākotnēji neatbilda visiem noteiktajiem standartiem. Šā gada aprīļa mēnesī tika nodotas ekspluatācijā jaunas noliktavas naftas produktu
glabāšanai Grobiņā Rožu ielā 2., kas atbilst visiem noteiktajiem standartiem, kas nepieciešamas, esot, Eiropas Savienībā, kā arī tās netiek īrētas, jo pieder uzņēmumam.
Sadales kanāla līmenis ir ikviens jebkura veida starpnieks, kas izpilda jebkuru darbu preču kustībā, kā arī tās īpašuma tiesību nodošanu galējam patērētājam [3;420].
SIA „Kings” sadales kanālā ir starpnieku uzņēmums. Degvielu uzņēmums iegādājas no vairumtirgotāju firmām ar kurām ir noslēgti sadarbības līgumi. Degviela tiek piegādāta noliktavās no, kuras tālāk degviela tiek realizēta gala patērētājiem – klientiem.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register